آخرین خبرها
خانه / اخبار مکمل ها / ۱۰ مکمل برتر قبل تمرین دنیا

۱۰ مکمل برتر قبل تمرین دنیا

Top 10 Pre Workout Supplements For Men 2017

 

 

 

 

۱۰ مورد از برترین مکمل‌های پیش از تمرین برای مردان قوی ۲۰۱۷

این فهرست، به عنوان فهرست رسمی بهترین مکمل‌های پیش از تمرین محسوب می شود

چنانچه در جستجوی مکمل قبل از تمرین با نتایج تایید شده هستید، می توانید به این مطالب رجوع نمایید. به منظور انجام رتبه بندی، از داستان سرایی‌های پر فراز و نشیب راجع به محصولات کاملا صرفنظر نموده ایم و دقیقا بر موضوعات اصلی تمرکز نموده ایم: یعنی، نتایج. محصولاتی که به عنوان ۱۰ مکمل پیش از تمرین برتر ما انتخاب شده اند، بارها و بارها توانسته اند بهترین نتایج را جهت تمرینات بدنسازی بهتر، به همراه آورند و نتایج کلی بهتری را ارائه داده اند. به منظور تهیه این فهرست، با وزنه برداران بیشماری مصاحبه نموده ایم.

در مورد نویسندگان ما:

مولفین این سایت، علاقه وافری به زیبایی اندام دارند، و همواره در حال بهبود قوای جسمانی و توان خود هستند. تمامی این محصولات را مورد تجربیات خود قرار داده ایم. بعلاوه، در مورد هر مکمل پیش از تمرین، بازبینی‌های خودمان را به تعداد صدها بار انجام داده ایم. چنانچه با فهرست رتبه بندی ما موافق نیستید، می توانید دلایل خودتان را برای ما ارسال نمایید. بخش بزرگی از سیستم رتبه بندی ما، متمرکز بر نظرات و تجربیات بدنسازانی همانند شما می‌باشد. بعلاوه، این مکمل‌های پیش از تمرین (همانند با تمامی محصولات)، همواره دستخوش فرمولبندی مجدد و اصلاحات شده اند. بنابراین، محصولی که امروز به خوبی جواب می دهد، ممکن است فردا اینچنین نباشد. به همین خاطر، این موضوع به ما کمک می‌کند و همه خوانندگان این مقاله می توانند تمامی نقطه نظرهای خودشان را در رابطه با این محصولات برای ما ارسال نمایند. نهایتا، اگر آنچه را که در اینجا اظهار نموده ایم تایید می نمایید، می توانید به صفحه قیس بوک و گوگل رفته و این محصولات را لایک نمایید.

برترین مکمل‌های پیش از تمرین که می تواند به هنگام انجام تمرینات بدنسازی در تمامی‌باشگاه‌های جهان، آنها را مدنظر قرار داد. این مکمل‌ها، به لحاظ محتویات درونی و نتایج مصرف آنها، در فهرست ده محصول برتر انتخاب شده اند؛ نه بر اساس خریداری تک تک صفحات در مجله زیبایی اندام. تحمل فرمولاسیون نصفه کاره ماهیانه را متوقف نمایید؛ نظر خودتان را به ۱۰ محصول برتر ورزشکاران و بدنسازان، معطوف نمایید.

در اینجا از محصول شماره ۱۰ آغاز می نماییم

بهترین مکمل‌های پیش از تمرین برای مردان

شماره ۱۰) محصول آنارچی ماسل تک MuscleTech Anarchy

چنانچه علاقه مند به شات انرژی سریع قبل از تمرینات باشگاهی هستید، به راحتی با قیمت ارزان می توانید آن را تهیه نمایید؛ این محصول، برای شما مقرون به صرف می‌باشد. مصرف ۵ گرم در هر وعده، باعث ایجاد شات انرژی میکرو دز در بدن می شود که حاوی مخلوطی از محرک‌های مختلف می‌باشد و بر روی مولفه‌های استقامتی تمرکز دارد.

محتویات این محصول: ۱۹۰ میلی گرم کافئین، ۱۰۰ میلی گرم کولین بیتارتریت، و ۲۰ میلی گرم یوهیمب . محتویات دیگری درون این محصول نیز وجود دارد، اما احساس می‌کنیم که این مولفه‌ها، همان‌هایی هستند که تاثیر اساسی بر شرایط بدنسازی شما دارند.

چنانچه تازه به مصرف مکمل‌های قبل از تمرین روی آورده اید و میخواهید بوستر انرژی خود را تقویت نمایید (بدون آنکه دستخوش شرایط هیجان ناخوشایند شوید)، این محصول به عنوان یک گزینه عالی مطرح می شود. بعلاوه، این محصول دارای فرمولبندی پمپینگ، قدرت، یا استقامت نمی‌باشد. برای برخورداری از چنین مولفه‌هایی، لطفا به ادامه این فهرست مراجعه نمایید.

ویژگی‌های مربوط به این محصول:Muscletech-Anarchy– به طور باور نکردنی ارزان می‌باشد

– دز بسیار اندک در ۵ گرم از آن

– انرژی زایی به میزان متوسط

– برای افراد تازه کار، انرژی مورد نیازشان را به خوبی تامین می‌کند

– محتوی یوهیمبه

– برای کسانی که به دنبال بهبود هستند، ایده آل نمی‌باشد

شماره ۹) مکمل پودری پیش از تمرین Betancourt B-NOX (با عنوان قبلی bullnox)

در اینجا مروری بر محصول bullnox (به عنوان فرمولبندی قبلی محصول Betancourt B-NOX)، خواهیم داشت

مکمل قبل از تمرین Bullnox Androrush، چیزی فراتر از یک مکمل صرف می‌باشد (بلکه به عنوان یک تجربه محسوب می شود). محصول bullnox، القاء کننده غایی شخصیت کارتونی‌هالک (بدون مشاهده تشعشعات گاما از بدن او)، می‌باشد. عملکرد این مکمل پیش از تمرین، بر اساس انتقال توان مولتی کراتینه در کنار محرک‌ها، مولفه‌های پمپینگ ملایم، و تهییج تستسترون طبیعی می‌باشد.

این موضوع به چه معنا می‌باشد؛ به هنگام مصرف این محصول، خصوصیات عضلانی داخلی شما، به بیرون تراوش می‌کند. از روحیه تهاجمی بیشتر، برخوردار خواهید شد؛ مصمم تر خواهید شد؛ قوی تر خواهید شد؛ و بر حجم عضلانی شما نیز افزوده خواهد شد. این محصول، در رتبه بندی دوم لیست بهترین‌ها قرار می گیرد، زیرا به طور کاملا همه مولفه‌های مورد نظر را منتقل نمی‌نماید.

تغییرات این محصول

اخیرا، فرمول محصول bullnox مورد بازبینی قرار گرفته است و با عنوان جدید Betancourt B-NOX به بازار عرضه می شود، که اساسا فقط نیمی از مولفه‌های فعال در محصول قبلی را ارائه می‌نماید. این تغییر فرمول، باعث شده است تا رتبه این محصول را از شماره ۲ به شماره ۹ تغییر تنزل دهیم. اطلاعات کامل در مورد این محصول تغییر یافته را می توانید در مرجع B-NOX Review مطالعه نمایید.

ویژگی‌های مربوط به مکمل پیش از تمرین Betancourt Bullnox:Betancourt-Bullnox-Androrush1

– فعال سازی تستسترون

– وجود کراتینه برای افزایش نیرو و قدرت

– پمپینگ وریدی متعادل

– ترکیبی انحصاری

– ۱۲ گرم کربوهیدرات

– کافئین برای افزایش انرژی و تمرکز

– اخیرا از رتبه دوم به رتبه نهم تنزل یافته است

تنزل رتبه این محصول، ما را کاملا به سمت BWSB سوق داده است. با این همه، همچنان نظر خودمان را متوجه محصول ۲۰۱۳ Bullnox نموده ایم و آن را به عنوان محبوب ترین مکمل پیش از تمرین قلمداد می نماییم. اکنون، با این کاری که این شرکت انجام داده است، نظر خودمان را نسبت به آن تغییر می دهیم، چرا که اعتبار خودشان را ضایع و تباه نموده اند.

شماره ۸) مکمل پیش از تمرین رونی کلمن Ronnie Coleman “Yeah Buddy”

این محصول، مورد علاقه دوستداران مکمل‌های محرک دار می‌باشد که با امضای فقط آقای رونی کلمن به بازار عرضه می شود. در این محصول، کوکتلی از محرک‌های را می توانید پیدا نمایید که همگی سبب افزایش تجربه شگرف انرژی زایی می شوند.

درحالیکه محصول آنارچی ماسل تک، از لحاظ مقیاس انرژی در رده متوسط به حساب می آید، این مکمل پیش از تمرین، فراتر از محدوده انرژی مهیج قرار می گیرد.

همانند با محصول آنارچی، هیچ تجربه ای از پمپینگ یا تاثیرات استقامت واقعی از این محصول مشاهده نکرده ایم؛ بلکه فقط انرژی محرک قوی و هیجان و قدرت را تجربه نمودیم. این محصول، شبیه به نسخه بهبود یافته محصول آنارچی می‌باشد.

ویژگی‌های مربوط به این محصول:Ronnie-Coleman-Yeah-Buddy

– مخلوط انبوهی از محرک‌ها

– اندازه وعده اندک ۸ گرمی

– طعم بسیار عالی

– دارای مولفه‌های تقریبا جدید

– محتوی یوهمبین HCL

– دارای امضای اختصاصی رونی کلمن

شماره ۷) مکمل پیش از تمرین پرو ساپس Pro Supps Mr. Hyde

تقریبا یکسال طول کشید تا این محصول را مورد پذیرش خود قرار دهیم، اما محصول Mr. Hyde، واقعا یک مکمل پیش از تمرین فوق العاده انرژی زا می‌باشد. امروزه زنان و مردانی را می بینیم که علاقه مند به مصرف این مکمل پیش از تمرین فوق العاده انرژی زا هستند و مطلقا در حال دریدن باشگاه هستند. به درستی که این محصول، به عنوان یکی از قویترین مکمل‌های پیش از تمرین محرک دار در این لیست ده گانه می‌باشد و مصرف آن برای همه کس تجویز نمی گردد. اما چنانچه دیوانه انرژی فوق العاده هستید، می توانید آن را مصرف نمایید.

با مصرف این محصول، می توانید به موارد زیر دست پیدا نمایید: ۵۵۰ میلی گرم از محرک‌ها، دز ۵/۲ گرمی ثابت از بتا آلانین، کراتین سریع العمل HCL، و مولفه پمپینگ سبک. هر قوطی آن شامل ۴۰ وعده می‌باشد و هزینه آن زیر ۳۰ دلار می‌باشد (اوکی، قیمت آن بسیار عالی می‌باشد). افرادی که علاقه مند به مکمل‌های محرک دار هستند، این محصول برای آنها بسیار مفید می‌باشد. اما اگر می خواهید مکمل پیش از تمرین شما، شامل تمامی فواید باشد، به سراغ سه گزینه نخست بروید.

ویژگی‌های مربوط به این محصول:Mr-Hyde-Pre-Workout

– انرژی زنجیر وار

– پودر کراتین HCL

– توان طولانی مدت

– ایجاد هیجان افسار گسیخته

– مکمل محرک دار

– مورد تایید برای افراد تازه کار نمی‌باشد

به خاطر داشته باشید که این ۱۰ مکمل پیش از تمرین، از میان صدها مکمل انتخاب شده اند. این موضوع که مکملی به عنوان رتبه نخست انتخاب نشده است، به این معنی نمی‌باشد که نمی تواند شرایط بدنسازی عالی را برای شما فراهم نماید. تمامی مولفه‌های ارائه شده در اینجا، قابل احترام می‌باشد. یک قدم پا فراتر نهید و اطمینان حاصل نمایید که قبل از انجام تمرینات بدنسازی، رژیم غذایی شما ثابت می‌باشد. 

شماره ۶) مکمل سی فور سلوکور Cellucor C4 Extreme

این محصول، امروزه به عنوان یکی از بهترین مکمل‌های پیش از تمرین به حساب می آید، و اجازه ندهید رتبه شماره ششم آن، تاثیر منفی بر اذهان شما بگذارد. چنانچه به مکمل پیش از تمرینی نیاز دارید که بتوان آن را در تمامی روزها مصرف نمود و همچنان نتایج قدرتمندی دریافت نمود، این محصول همان چیزی می‌باشد که به دنبال آن هستید. با مصرف این محصول، به موارد زیر دست خواهید یافت: تمرکز قوی، انرژی،

مور مور شدن‌های بتا آلانین، نیروی پایدار نیترات کراتین، اتساع وریدی ال-آرژینین.

می دانیم که ورزشکاران بیشماری در گذشته از این محصول استفاده نموده اند، و همچنان نیز از آن بهره می گیرند. بخش بزرگی از صنعت مکمل‌ها، همچنان در حال یافتن فرمول قابلیت سیستم انتقال مبتنی بر نیترات (که محصول شرکت سلوکور می‌باشد)، هستند. به همین خاطر، محصول سلوکور قادر به ارائه تاثیرات رقابتی با متعادل ترین دز مصرفی می‌باشد. به طور کل، این محصول، یک محصول شفاف و با مولفه‌های ثابت می‌باشد.

نکته: این محصول در سال ۲۰۱۵، مجددا فرمولبندی شده است. مقدار کراتین موجود در فرمول جدید، ۴ برابر بیشتر از کراتین موجود در محصولات C4، Mass، Ripped، ۵۰X و Neuro می‌باشد. تمامی این محصولات را نیز مورد بازبینی قرار داده ایم و بدون شک، محصول اصلی آن و Neuro، به عنوان بهترین C4‌ های قابل دسترس محسوب می شوند.

محصولات Ripped، ۵۰X و Mass، در درجه دوم قرار می گیرند زیرا مواردی را که نوید داده اند، برآورده نکرده اند. مولفه‌های بسیار ریز در محصول Ripped بسیار ضعیف می‌باشد، تمامی محصولات Mass دارای قند مفرط هستند، و محصول ۵۰X اصلا ضرورتی ندارد. همچنین، محصول C4 Neuro، به عنوان مکملی محسوب می شود که سبب تنزل تمرکز ذهنی به هنگام تمرین در باشگاه می شود. البته، محصولاتی که دارای رتبه بندی بالاتر در این فهرست می‌باشند، می توانند تمرکز ذهنی بالایی به همراه داشته باشند (در کنار مواردی همچون پمپینگ و استقامت).

ویژگی‌های این محصول:New-Cellucor-C4-Extreme-Pre-Workout

وعده کم، اثر سریع

– متعادل ترین پمپینگ اسید نیتریک

– نیروی محرک سریع

– نیروی استقامتی بتا آلانین

– مورد مصرف بسیاری از ورزشکاران

– دارای فرمولبندی جدید قوی در سال ۲۰۱۵

پنج مکمل پیش از تمرین برتر برای مردان

اکنون به بهترین مکمل‌های پیش از تمرین خواهیم پرداخت. اینها مکمل‌هایی هستند که نیروی مهیج مورد نیاز را برای بدنسازان تامین می‌کنند. آیا تا به حال یکی از این محصولات را مصرف نموده اید؟ اگر چنین است، تجربیات خود را نیز با ما در میان بگذارید.

شماره ۵) مکمل پیش از تمرین سوپر پمپ مکس کلاسیک SuperPump MAX Classic

شرکت گاسپاری (به عنوان یکی از برندهای اصلی مکمل‌های پیش از تمرین)، کار خود را با تولید محصول SuperPump MAX آغاز نمود. این شرکت پس از گذشت سال‌ها، همچنان به این محصول خود افتخار می‌کند و صادقانه برای این برند زحمت می کشد.

این محصول، محتوی فهرست طویلی از مولفه‌ها می‌باشد (برای هر وعده ۱۶ گرمی). همچنین، این محصول، به عنوان یکی از مکمل‌های پیش از تمرین انحصاری محسوب می شود. این بدان معنی است که آنچنان اطلاعی در مورد میزان دقیق مولفه در هر وعده نداریم.

اما، آنچه که بیان آن ارزش دارد، اینتسکه با مصرف این محصول، ترکیب محرکی از کافئین، گلوکورونولاکتون (که در ساز و کار انرژی بسیار موثر می‌باشد)، به بدن می رسانید. بعلاوه، بر اساس تاثیرگذاری‌های تجربه شده، مابقی فرمولاسیون این محصول آنچنان بد نیست.

واضح است که این محصول، به عنوان محصول تراز اول ما در نظر گرفته نشده است، اما بر اساس اثرگذاری‌های آن و میراث چندین ساله آن، لایق قرار گرفتن در این فهرست می‌باشد.

ویژگی‌های این محصول:Gaspari-SuperPump-Max

– یکی از مکمل‌های پیش از تمرین تراز اول

– حاوی کافئین و گلوکورونولاکتون

– حاوی ۳ گرم کربوهیدرات در هر وعده

– فرمول انحصاری

– ارزش یکبار مصرف آن را دارد

– میراث صنایع غذایی شرکت گاسپاری می‌باشد

 

اکنون به ۴ مکمل پیش از تمرین تراز اول می پردازیم

نهایتا، به معرفی محصولاتی که در نظر ما جزو بهترین‌ها هستند، می پردازیم. این اطلاعات، مربوط به وب سایت بدنسازی می‌باشد که توسط تنی چند از بدنسازان اداره می شود. تا آنجا که به خاطر داریم، انجام تمرینات بدنسازی برای ۶ روز در هفته، کار کشته این مسیر شده ایم. محدوده سنی ورزشکاران ما، مابین ۲۰ الی ۳۷ سال می‌باشد و در نظر داریم تا بهترین مکمل‌های پیش از تمرین را در سرتاسر جهان معرفی نماییم.

اینجا همان جایی است که موضوعات، حقیقت واقعی پیدا می‌کنند

تمامی این اطلاعات از طریق بدنساز به بدنساز رد و بدل شده است؛ دراینجا ۴ مکمل پیش از تمرین برتر را که انرژی افسارگسیخته را به ما ارزانی می دارند، ارائه می نماییم، آنچه را که ورزشکاران قدیمی تر و با هوش تر ما مطرح نموده اند را با شما در میان می‌گذاریم. چنانچه به آنچه که مشاهده می نمایید علاقه مند هستید، می توانید از طریق لینک تصویری به اطلاعات بیشتری در آن زمینه نیز دست یابید. چنانچه اظهار نظر یا پرسشی در این باره دارید، می توانید آنها را از طریق فرم نظر خواهی با ما در میان بگذارید. لطفا این مطالب و لینک‌ها را در صفحه فیس بوک خودتان به اشتراک بگذارید تا در معرض دید عموم قرار گیرد.

شماره ۴) محصول اسالت ماسل فارم Musclepharm Assault

این محصول مورد توجه بسیاری از بدنسازان، ورزشکاران و رزمی کاران می‌باشد. این محصول به عنوان یک مکمل پیش از تمرین همه جانبه محسوب می شود که برای افزایش عملکرد ورزشکاران در طول تمرینات بدنسازی، طراحی شده است. این محصول باعث بهتر و قوی تر شدن شما می شود؛ به هنگام مصرف آن، فقط نیاز به یک مدت زمان بیشتری برای بازیابی قوای جسمانی دارید. در نظر داشته باشید که این محصول، یک مکمل پیش از تمرین پیشرفته تر می‌باشد که برای تمرینات بدنسازی سنگین (بدون اسید دی-اسپارتیک و مولفه بهبود یافته ال-سیترولین)، طراحی شده است. این محصول برای تمامی افرادی که در جستجوی انجام تمرینات سنگین و کسب نتایج فوق العاده هستند، مناسب می‌باشد. اگر از جمله ورزشکارانی هستید که با کمک دوستانتان وزنه می زنید، به مصرف آن روی بیاورید و تصمیم بگیرید که به عنوان قویترین نفر در گروه باشید؛ بدنی منظور می‌بایستی از این مکمل استفاده نمایید. به طور کل، این محصول برای سال‌های متمادی، همچنان مورد احترام می‌باشد.

می خواهید بدانید چه کسانی همه چیز را راجع به این محصول می دانند؟ تقریبا همه افراد، و به این خاطر از شرکت ماسل فارم متنفر هستیم. زمانیکه یک مکمل پیش از تمرین، به عنوان یک محصول خاص بدل می شود، نمی خواهید که همه کس از آن استفاده نمایند، بلکه می خواهید به صورت رزرو برای افرادی که واقعا برای آن احترام قائل هستند، در دسترس قرار گیرد. با این وجود، به طور منظم از این محصول بهره می گیریم، زیرا یک محصول کاربردی می‌باشد. به هیچ طریقی نمی توان راجع به این محصول برای شما صحبت نمود، مگر آنکه بگوییم این محصول، یک محصول همه جانبه می‌باشد. با وجود پافشاری‌های شما در خصوص اینکه این محصول را از بقیه مجزا بدانیم، به این نتیجه رسیده ایم. این محصول، یک محصول کارکشته قدیمی می‌باشد که همچنان می توانید از آن استفاده نمایید. تمرکز کلی این محصول، بر روی پمپینگ نیست و و تناسب اندام شما را به شکل و شمایل مناسب حفظ می‌نماید. در عوض، این محصول باعث محکم و قوی شدن شما می شود و برای یک مدت طولانی می توان از آن بهره گرفت. اجازه ندهید تا مطالبی که در اینجا اظهار می گردد، سبب شود تا فکر کنید با مصرف این محصول احتیاجی به انجام تمرینات سخت ندارید، اگر چنین است، سخت در اشتباهید. با افتخار می گوییم که این محصول، یکی از قویترین مکمل‌های پیش از تمرین می‌باشد.

ویژگی‌های این محصول:Musclepharm-Assault-pwo-drink– حاوی مولفه‌های گذردهی نیترات به نقاط بدن

– اسیدهای آمینه قدرتمند

– پودر کراتینه مهیج

– فرایند هیدراسیون و استقامت

– انرژی محرک قوی

 

شماره ۳) محصول نوترکس Nutrex Outlift- All-In-One PWO

این محصول دارای دز بالینی استقامتی می‌باشد که توسط شرکت نوترکس تولید می شود. هر وعده از این محصول، شامل ۸ گرم مالات سیترولین و ۶ گرم BCAA به مقیاس مناسب ۲:۱:۱ می‌باشد که شدیدا به این محصول علاقه مند هستیم.

بعلاوه، در هر وعده ۵/۳ گرمی آن می توانید به دز بتا-آلانین دست پیدا نمایید. اما این محصول، کاستی‌های خود را نیز به همراه دارد. به عنوان مثال، کمپلکس انرژی در این محصول، مبتنی بر ۳۵۰ میلی گرم کافئین خالص می‌باشد. درحالیکه به عنوان یک محصول انرژی زای خوب محسوب می شود، اما آن انرژی مورد انتظاری را که بتوان در طی تمرینات بدنسازی روزمره به دست آورد، ارائه نمی‌کند.

به طور دقیق تر، این محصول حاوی ۳ گرم مونوهیدرات کراتین و نیز ۵۷۶ میلی گرم سدیم (۲۴ درصد DV)، می‌باشد. مخلوط دز بالایی از کافئین با مونوهیدرات کراتین و به طور جالبی دز زیاد سدیم، کمی برای ما عجیب می‌باشد.

به طور کل، این محصول را به خاطر دزهای زیاد مالات سیترولین زیاد، BCAA، و بتا آلانین آن، دوست داریم که روندی رو به جلو دارد. علاوه بر آن، این مولفه‌ها (که دارای دز تعیین شده به صورت پزشکی می‌باشند)، نتایج خود را در طولانی مدت به بار می آورند. اما، جنبه‌های خاص این محصول، دارای پتانسیل کامل نظیر محصولاتی با بالاترین رتبه در فهرست ما (همچون Origin PRE)، نیست.

جنبه‌های منحصر به فرد این محصول:Nutrex-Outlift

– ۸ گرم مالات سیترولین

– ۶ گرم BCAA با نرخ ۲:۱:۱

– پمپینگ طولانی مدت

– قابل قیاس با محصول VPX BANG Master Blaster

شماره ۲) مکمل پیش از تمرین JYM- Pre Jym

این محصول، به عنوان آخرین مورد از بهترین مکمل‌های پیش از تمرین (که توسط شرکت جناب جیم استفانی محترم توسعه یافته است)، محسوب می شود. جی استفانی (که دارای یک رزومه قابل توجه می‌باشد)، به عنوان یک دکتر و بدنساز موفق شناخته می شود. رویکرد شخصی او نسبت به بدنسازی، مبتنی بر علوم می‌باشد و بر روی مولفه‌های ناب تمرکز دارد. این محصول فاقد فیلرها می‌باشد، و دزهای آن انحصاری نمی‌باشد (مقدار دقیق مولفه‌ها بر روی برچسب آن آورده شده است)، و فاقد‌هایپ می‌باشد.

همگی ما از این محصول استفاده می‌کنیم و تمام موارد جانبی آن نیز برای ما خوشایند می‌باشد. نهایتا، فرایند تولید این محصول، متمرکز بر نتایج بالینی و عضله سازی واقعی دارد. بسیار خوب، اکنون هدفمان را در مورد مصرف این محصول بیان می‌کنیم. اولین مواردی که با مصرف این محصول به ذهن خطور می‌کند، کلماتی از قبیل “نتیجه بخش”، “نخست”، یا “فعالسازی” می‌باشد. همگی ما با مصرف این محصول، فعالیت متعادلی بین ۱۵ الی ۲۰ دقیقه داشته ایم، و همان احساسی را که از مولفه بتا-آلانین دریافت کرده ایم، از این محصول نیز دریافت نموده ایم، همچنین احساس انرژی محرک را در خود داشته ایم و نهایتا این نیروی کراتین قدیمی خوب، احساس پمپینگ را هم راستا می سازد. به طور کل، به عنوان یک محصول قوی محسوب می شود. با وجودیکه به عنوان یک محصول پمپینگ طراحی نشده است، همگی ما دارای احساس پمپینگ ارزشمندی بوده ایم. با این وجود، اولین احساس القاء شده توسط این محصول، نیروی کراتینه می‌باشد، و کمپلکس انرژی آن، تعداد دز مورد نیاز برای بوستر استقامتی را فراهم می سازد. به هر طریق، ما این محصول را در فهرست بهرتین‌های خود قرار می دهیم.

ویژگی‌های این محصول:Pre-Jym-PWO

– فرمول همه جانبه

– ترکیبی غیر انحصاری

– مولفه‌های ناب

– فرمولبندی بالینی

– دومین مکمل پیش از تمرین در فهریت بهرتین‌ها (و همچنین بهترین مکمل در سال ۲۰۱۶)

شماره ۱) بهترین مکمل پیش از تمرین در جهان: بالک ساپلمنت Transparent Labs PreSeries BULK

بسیاری از شرکت‌ها، سعی در تولید محصولی نموده اند که نه تنها تجربه تمرینات بدنسازی را افزایش دهد (به هنگام حضور در باشگاه)، بلکه مستقیما سبب افزایش حجم عضلانی به دنبال انجام تمرینات بدنسازی می شود. پس از امتحان این محصول، گویی که فواید حاصل از تمامی ۵ مکمل برتر در این فهرست،

عاید ما شده است و با یکدیگر ترکیب شده اند تا بهترین مکمل پیش از تمرین را در طول زمان، ایجاد نمایند.

به هنگام مصرف این محصول، احساس خوبی از تمرکز ذهنی و انرژی عجیبی خواهید داشت که همگی اینها، تمرینات عضله سازی مبتنی بر پمپینگ، حاصل می گردد. این موضوع به لحاظ دز بالای ۶ گرم مالات سیترولین برای پمپینگ می‌باشد (که تاثیر آن از لحاظ پزشکی تایید شده است)، که فاقد انرژی تولید شده افسارگسیخته باز دارنده می‌باشد؛ این ترکیب، بدون محرک می‌باشد که مولفه اساسی آن برخلاف Pre-Jim، کافئین نمی‌باشد و حقیقتا باعث عملکرد هوشمندانه تر مغز می شود.

این محصول در کنار ویژگی‌های پمپینگ و انرژی زا، شامل فواید استقامتی نیز می‌باشد که می‌بایستی مدنظر قرار گیرد. ما به این موضوع اعتقادی نداریم، اما این محصول دارای دز بالایی از ۴ گرم بتا-آلانین در کنار ۴ گرم BCAA کامل (به نسبت ۲:۱:۱)، می‌باشد. این مقدار دز بتا-آلانین، به عنوان دز دنیای واقعی تایید شده به صورت بالینی می‌باشد که شما را کوشاتر و با استقامت تر می سازد (در مقایسه با دزهای ضعیف ۱ الی ۲ گرمی بتا-آلانین در محصولات دیگر).

به همین دلیل می‌باشد که این محصول، تجربه خیلی خوبی را ارزانی می دارد، اما دلیل اینکه این محصول می تواند چنین بازدهی فوق العاده ای باشد و محصولات دیگر خیر، در چیست؟ این محصول باعث افزایش بهره دریافتی شما از طریق مصرف ۴ گرم BCAA و ۵/۲ گرم آنابولیک بتاین (در کنار سیستم پشتیبان تستسترون)، می شود که از طریق فراهم نمودن مولفه‌های برون، زینک، و ویتامین ب۳، برای تمامی مردان پر فایده خواهد بود. همچنانکه مشاهده می نمایید، در باشگاه، در مقالات و خارج از باشگاه، به این محصول علاقه مند هستیم، زیرا بهره واقعی را بدون نیاز به کافئین، برای ما به ارمغان می آورد.

به هر طریق، این محصول به عنوان بهترین مکمل پیش از تمرین که تا به اکنون دیده ایم، محسوب می شود. توصیه می‌کنیم که آن را برای چند ماه امتحان نمایید و به طور دقیق فرایند پیشرفت خودتان را ردگیری نمایید (چه در حال حجیم سازی و چه در حال کاتینگ باشید یا اینکه از کوپن BULK10 برای تخفیف ۱۰ درصدی این محصول استفاده نمایید).

ویژگی‌های مکمل قبل از تمرین مای پروتئین :Bulk-Best-Pre-Workout

– موثرترین مکمل پیش از تمرین تا به الان

– دز تعیین شده به صورت بالینی و حاوی مولفه‌های تایید شده

– مناسب برای عضله سازی حجیم

– پمپینگ فوق العاده

– ۴ گرم بتا-آلانین برای افزایش استقامت

– با مصرف آن می توان برای ساعت‌ها تمرین نمود

– یکی از سه مکمل پیش از تمرین برتر

– با استفاده از کد BULK10 می توانید به هنگام خرید آن، ۱۰ درصد تخفیف بگیرید

 

مطالبی بیشتر در مورد محصول PreSeries Bulk

موارد به روز شده در تاریخ ۱۲/۱۵/۲۰۱۶

اخیرا رتبه محصول Betancourt B-NOX را به خاطر فرمولاسیون جدید آن که سبب ضایع شدن قابلیت محصول شده است، تنزل داده ایم. با اعمال این تغییر، تمامی مکمل‌های شماره ۹ و بالاتر از آن، به میزان یک رتبه در سال ۲۰۱۷ ارتقاء یافته اند. همچنین، محصول Transparent Labs BULK، همچنان به عنوان محصول

برتر انتخاب می شود که به عنوان موثرترین مکمل پیش از تمرین در آن تاریخ محسوب می گردد.

 

موارد به روز شده در تاریخ ۹/۲۹/۲۰۱۶

تغییرات بسیار مهم اندکی را در مورد لیست بهترین مکمل‌های پیش از تمرین، اعمال نموده ایم که می‌بایستی کماکان در سال ۲۰۱۷ به قوه خود باقی بماند. اولین و مهمترین مورد، اینستکه رتبه محصول Arnold Iron Pump، از شماره ۱۰ حذف شده است، زیرا پس از آنکه محصول musclepharm بالا بردن بیش از حد اسید آمینه توقیف گردید، دیگر تولید نمی شود. همچنین مکمل‌های pre-gro و wreckage را کاملا حذف نمودیم. زیرا محصول pre-gro آنچنان هواداری نداشت و محصول wreckage نیز برای تبدیل شدن به hype دوام نیافت.

اما اینها همه موارد نمی‌باشد!

در ابتدا محصولات C4 و C4 Neuro را در این فهرت قرار داده بودیم، اما تصمیم گرفتیم که آنها را به عنوان یک محصول در این فهرست قرار دهیم، زیرا بسیاری از مکمل‌های جدید نیز عرضه شده اند که برای قرار گرفتن در این فهرست شایسته می‌باشند. از میان مکمل‌های جدیدا اضافه شده، موارد Muscletech Anarchy، Ronnie Coleman Yeah Buddy، and Nutrex Outlift را انتخاب نموده ایم. ذکر این نکته مهم است که محصول Assault، رتبه خود را از دست داده است (به علت فرمول بندی مجدد آن که به صورت مخفی می‌باشد).

با نگاهی به آینده، انتظار داریم که محصول Origine PRE، به جایگاه اول تا سوم بهترین مکمل‌های پیش از تمرین، ارتقاء یابد. این محصول بسیار شگفت انگیز می‌باشد، اما قبل از رتبه بندی سریع الاقدام آن، منتظر هستیم تا تمامی فیدبک‌های تاثیر گذار را راجع به این محصول دریافت نماییم. همچنین، متاسفانه انظار داریم که محصول Bullnox، کم کم جایگاه خود را از دست بدهد. در حال حاضر بسیاری از مکمل‌های بسیار خوب در حال افزایش رتبه خود هستند که جایگاه اینگونه محصولات تراز اول را متزلزل می‌کند.

موارد به روز شده در تاریخ ۱۱/۲۰/۲۰۱۵، برای آغاز سال ۲۰۱۶

برای سال ۲۰۱۶، محصول جدید C4 Neuro را به لیست ۱۰ محصول برتر اضافه نمودیم. این محصول، جایگزین محصول ErgoBlast شده است که شبیه به هم هستند، اما تقریبا عملکرد بهتری دارد. محصول PreSeries Bulk، همچنان به عنوان محصول نخست محسوب می شود. این محصول به عنوان با کیفیت ترین مکمل پیش از تمرین عضله ساز در بازار محسوب می شود.

 

موارد به روز شده در تاریخ ۶/۲۴/۲۰۱۵

دراینجا یک فرایند بهنگام سازی حیاتی را انجام داده ایم که محصول تاریخ گذشته Juggernaut by Infinite Labs را حذف نمودیم و محصول PreSeries BULK by Transparent Labs را جایگزین آن نمودیم. کل تیم بازبینی کننده ما، در مورد این محصول جدید بسیار شگفت زده شد و با هر کس که صحبت نمودیم، از این محصول استفاده کرده است. اگر یکبار از این مصحول استفاده نمایید، به این موضوع پی خواهید برد.

 

موارد به روز شده در تاریخ ۳/۲/۲۰۱۵

برای سال جدید، برخی از تنطیمات را در مورد لیست ۱۰ گانه بهترین مکمل‌های پیش از تمرین، اعمال نموده ایم. این تغییرات شامل جایگزین نمودن محصول قدیمی C4 با نسخه جدید آن می‌باشد که دارای کمپلکس محرک بهبودیافته می‌باشد. همچنین، محصول جدید Pre-Gro را نیز به این فهرست اضافه نمودیم و آن را با عنوان PUMP-HD نشان می دهیم. همچنین، رتبه محصول Pre-Jym، به جایگاه دوم ارتقاء یافته است. هر دو محصول Pre-Jym و Pre-Gro نتایج خوبی را به همراه می آورند و به عنوان عضله سازهای واقعی محسوب می شوند. به همین دلیل توانسته اند از محصولات میکرو دز و کم تاثیر، سبقت بگیرند. نهایتا، به لحاظ فیدبک‌های دریافت شده از عموم، محصول N.O Xplode از این لیست خارج شده است. فرمول بندی این محصول در طول این مدت مشابه با نسخه روز اول آن بوده است.

موارد به روز شده در تاریخ ۳/۱۴/۲۰۱۴

به خاطر فیدبک‌های دریافت شده از میان هزاران ورزشکار بدنساز نظیر شما، ۴ محصول رتبه نخست، دستخوش تغییرات شده اند. رتبه بندی قبلی، از جایگاه چهارم تا جایگاه نخست، عبارت از Pre-Jym، Assault، Bullnox و Pmp-HD بوده است. از این پس خواهیم داشت: محصول جدید Pre-Jym به جایگاه سوم ارتقاء یافت، محصول Assault به جایگاه دوم ارتقاء یافت، محصول Bullnox در همان جایگاه اول باقی ماند، و محصول Pump-HD به جایگاه چهارم تنزل یافت. محصول Pump-HD، همچنان به عنوان یک مکمل جالب محسوب می شود، همچنین دریافته ایم که این محصول برای بدنسازان تازه کار و متوسط (به لحاظ وجود محرک‌ها)، بسیار مهیج می‌باشد. چنانچه تا کنون مکمل‌های پیش از تمرین زیادی را مصرف نموده اید، این محصول می تواند برای شما بسیار عالی باشد؛ همچنین، برای بخش کثیری از بدنسازان، سه محصول نخست، از تاثیرگذاری بیشتری در باشگاه برخوردار هستند

مکمل‌های بدنسازی که آنچنان مورد ملاحظه قرار نمی گیرند

در مورد ۱۰ محصول برتر، همچنان رقابت تنگاتنگی وجود دارد؛ همچنین در اینجا محصولاتی وجود دارند که نتوانسته اند در حال حاضر خود را به جایگاه ده محصول برتر برسانند، اما همچنان مورد مصرف نیز قرار می گیرند: Juggernaut HP، Muscletech’s Neurocore، MRI Black Powder، Hemo-Rage، BPI 1MR، Alarm by Image Sports

مکمل‌های پیش از تمرین، با رتبه‌های پایینتر از ۱۰

شماره ۱۱) مکمل پیش از تمرین MuscleTech Nano Vapor Strong

این محصول، به عنوان یک کاتالیزور فوق العاده عضله ساز و چربی سوز محسوب می شود. این محصول، تمرکز و انرژی جالب توجه را به همراه توان و استقامت طولانی مدت، تامین می‌نماید؛ کسانی که دنبال مکمل‌هایی با محرک‌های قوی هستند، می توانند از این محصول بهره بگیرند. چنانچه به دنبال

تراکم عضلانی هستید (در حالیکه عضلات شما به صورت چند تیکه باشد)، این محصول می تواند نیازهای شما را برآورده نماید.

ویژگی‌های این محصول عبارتند از: انرژی باور نکردنی، تمرکز غالب، ارتقای توان، عضله سازی و چربی سوزی

 

شماره ۱۲) مکمل پیش از تمرین Driven Sports CRAZE (مختص آقایان)

این محصول نیز انتخاب گروهی از بدنسازان می‌باشد. با مصرف این محصول، می توانید به موارد زیر دست پیدا نمایید: تمرکز، استقامت، توان کراتینه، انرژی غیر طبیعی. این نوشیدنی بدنسازی، برای افرادی ایده آل می‌باشد که محرک‌های مهیج را به همراه کراتینه و ماتریس پمپینگ (برای توان فوق العاده)، ترجیح می دهند. به طور کل، به عنوان محصول عالی برای افرادی که وزنه برداری می‌کنند، محسوب می شود. قابل توجه می‌باشد که این محصول دیگر در دسترس نمی‌باشد.

ویژگی‌های این محصول عبارتند از: استقامت و توان، فاقد مور مور شدن بتا-آلانین، تمرکز خوب، لودینگ محرک‌ها

شماره ۱۳) پودر پیش از تمرین MuscleMeds N.O BULL

این محصول که در سال ۲۰۱۳ به بازار آمد، قابلیت تمرکز، توان و ماتریس پمپینگ انحصاری جدید (جهت پف عضلانی)، را ارائه می‌نماید. در طول ماه‌های آینده، انتظار این را داشته باشید تا خبرهای خوبی را در مورد این محصول در باشگاه بشنوید. در آخر، اگر در وهله اول، به دنبال پمپینگ قابل ملاحظه ای هستید، این محصول می تواند به شما کمک نماید.

ویژگی‌های این محصول: ماتریس پمپینگ قوی، بهبود زمان بازیابی قوای جسمانی، انرژی و استقامت غالب، اکسید نیتریک بهبودیافته جهت رشد عضلانی.

شماره ۱۴) محصول USP LABS: Jack3d Micro

این محصول آنچنان شناخته شده نمی‌باشد و توسط تولیدکننده افسانه ای مکمل اصلی jack3d، تولید می شود. فرمول جدید

محصول jack3d، تمرکز محرک عالی و پمپینگ کاملا قدرتمند را ارائه می‌نماید. بعلاوه، دارای با کیفیت ترین مولفه‌ها و فرایندهای تولید تضمین شده می‌باشد.

ویژگی‌های این محصول عبارتند از: پمپینگ قوی، فاقد چربی سوز بتا-آلانین، تمرکز محرک CNS، متناسب با کیفیت USP Labs، دز میکرو.

شماره ۱۵) محصول EXT GO

این محصول که جدیدا به بازار معرفی شده است، به عنوان مثال اولیه مکمل پیش از تمرین مبتنی بر سرلوحه علمی، محسوب می شود. مواردی که این مکمل به شما ارائه می‌کند عبارتند از: تمرکز ذهنی قوی، انرژی فراوان، روحیه عالی، توان مضاعف. به طور خلاصه، این محصول دقیقا همان چیزی است که سال‌ها پیش به دنبال آن بوده اید.

اگر از آن دسته اشخاصی هستید که اظهار می دارند که نتوانسته اند انرژی کافی را از مکمل پیش از تمرین خود دریافت نمایند، یا اینکه در نظر دارید تا مصرف خود را از لودینگ انبوه کافئین (همانند چیزی که در ۱MR یافت می شود)، تغییر دهید، این محصول همان چیزی است که به دنبال آن می‌باشید. چنانه این محصول را قبلا امتحان کرده اید، لطفا نظر خودتان را در مورد تجربیات خود، برای ما نیز ارسال نمایید.

شماره ۱۶) مکمل پیش از تمرین New BSN N.O Xplode

فرمولاسیون جدید این محصول، دقیقا همان چیزی است که طرفدارانش به دنبال آن بوده اند: نسخه قوی تر محصول افسانه ای N.O. Explode. با کمک نسخه جدید این محصول، به بوستر پیش از تمرینی دست خواهید یافت که با کراتینه، اسیدهای آمینه و ماتریس پمپینگ لود شده است و دارای کمی محرک نیز می‌باشد. به ۸ سال قبل باز می گردیم، و فرمول اصلی این محصول، مطلقا به عنوان بهترین مکمل پیش از تمرین، محسوب می شد. اکیدا معتقد هستیم که امروزه، جدیترین فرمولاسیون BSN، به عنوان یکی از بهترین

تولیدکنندگان مکمل‌هایی که می توان یافت، باقی مانده است. به طور کل، به عنوان محصولی مطرح می شود که بسیاری از بدنسازان آن را مورد استفاده قرار می دهند. برای بدترین شرایط مناسب می‌باشد.

ویژگی‌های این محصول: چندین مولفه کراتینه قدرتمند، تمرکز محرکه بهبود یافته، پمپینگ آرژینین، عضله ساز قوی، و برای بدترین شرایط قابل دسترس می‌باشد.

نیم نگاهی به آینده: بهترین مکمل‌های پیش از تمرین آتی

با نگاهی عمیق تر به رویدادهای سال ۲۰۱۶، پیش بینی می‌کنیم که مکمل پیش از تمرین جدید Pre-Jym، جایگاه خودش را به جمع ۱۰ محصول برتر ارتقاء دهد و ممکن است جایگاه محصول جدید B-NOX را تصاحب نماید. بعلاوه، به لحاظ افزایش فیدبک‌ها، این احتمال را می دهیم که محصول PreSeries LEAN، به رتبه‌های PreSeries BULK برسد. همچنین در حال نظاره یک سری اندک از مکمل‌های پیش از تمرین متفاوت هستیم که اخیرا سر و صدا کرده اند. به طور کل، انتظار می رود که سال ۲۰۱۶، سال شکوفایی مکمل‌های پیش از تمرین باشد که نه تنها می تواند باعث بهبود تمرینات بدنسازی شما شود، بلکه بازدهی مورد نظر را سریعا برای شما به ارمغان می آورد.

به خاطر داشته باشید، اگر نیازمند مصرف بیشتر از یک اسکوپ هستید، درنتیجه، ابدا در حال مصرف یکی از بهترین مکمل‌های پیش از تمرین نمی‌باشد. با انتخاب یک محصول درست، بهره شما نیز تضمین می گردد. از اینجا به بعد، همه این موارد به خود شما بستگی دارد. سخت تلاش کنید و زمان تمرینات خود را در باشگاه بهینه سازید. تا آنجا که امکان دارد در خارج از باشگاه تغذیه داشته باشید. باور داریم که شما موانع را خواهید درید و اندامی ستبر خواهید داشت.

 

 

 

 

 

حتما ببینید

آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن

بررسی آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن

هر فردی که به هر نوع فعالیت وزنه برداری می پردازد، یقینا در مورد مکمل‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.