آخرین خبرها
خانه / مکمل های غذایی / ۱۰ مورد از بهترین مکمل‌های چربی سوز

۱۰ مورد از بهترین مکمل‌های چربی سوز

 

 

۱۰ مورد از بهترین مکمل‌های چربی سوز10 مورد از بهترین مکمل‌های چربی سوز

۱- چربی سوز Transparent Labs PhysiqueSeries (بهترین بازبینی انجام شده)

این چربی سوز، محصول لابراتوار Transparent Labs می‌باشد که در خط تولید محصولات PhysiqueSeries آنها قرار می گیرد. مکمل چربی سوز PhysiqueSeries، برخلاف بسیاری از مکمل‌های دیگر، حاوی دزهای چربی سوز با محرک و بدون محرک (به طور همزمان و تعیین شده از لحطا پزشکی)، در یک قرص می‌باشد تا فرایند متابولیسم چربی در بدن را افزایش دهد.

بر اساس اظهارات لابراتوار Transparent Labs، یافتن توازن میان ترموژنسیس محرک و متابولیسم طبیعی چربی بدون محرک، همان عاملی است که سبب برتری این محصول نسبت به دیگر محصول‌های بازار شده است. و بعد از مرور انجام شده بر روی چربی سوزها، با این نظر موافق می‌باشیم.

در حال حاضر، هیچ محصول دیگری وجود ندارد که حاوی چنین مولفه‌هایی که در محصول Transparent Labs وجود دارد، باشد. این موضوع به خاطر وجود ترکیبی از چندین چربی سوز ثابت می‌باشد که بر روی هر یک از آنها، چندین مطالعه پزشکی صورت پذیرفته است.

این مولفه‌های در کنار یکدیگر، بهترین تجربه چربی سوزی را به شما ارائه می‌کنند (با توجه به چگونگی احساس شما و میزان چربی سوزی انجام شده).

نظری اجمالی بر مولفه‌های چربی سوز Transparent Labs:

– بر اساس مطالعات پزشکی واقعی الهام گرفته شده است

– حاوی مولفه‌های چربی سوز تایید شده

– افزایش انرژی و تمرکز

– بهترین بازبینی‌های انجام شده بر روی آن

 

10 مورد از بهترین مکمل‌های چربی سوز

 

 

مروری بر مولفه‌های چربی سوز PhysiqueSeries

چنانچه به برچسب این محصول نگاه بیاندازید، به چندین مولفه چربی سوز مستقل تحقیقاتی، بر خواهید خورد.

– فورسلین فورسکولین: به آزادسازی اسیدهای چرب از رسوب‌های چربی مقاوم کمک می‌نماید. طی چندین مطالعه بالینی مثمر ثمر انجام شده، یک مولفه فورسکولین، به عنوان تنها مولفه موجود در چربی سوز PhysiqueSeries می‌باشد و حاوی دز بیشتر از دز ثابت ۱۰+ محصولات فورسکولین می‌باشد.

– عامل ۵-HTP: این مولفه متابولیکی، تاثیر کاملا جبران سازی در کمک به متابولیسم چربی بدن دارد، اما هنوز بسیاری از شرکت‌ها هستند که تمایلی به پرداخت هزینه برای اضافه نمودن آن به محصولات خود، ندارند. چندین مطالعه بالینی انجام شده بر روی این محصول، ثابت نموده است که دارای هر دو قابلیت کاهش اشتها و افزایش متابولیسم در سلامتی بزرگسالان می‌باشد و به عنوان مکملی محسوب می شود که تیم BWSB، آن را در کنار چربی سوزهای دیگر (جهت بازدهی بیشتر)، به طور مجزا مصرف می نمودند.

– فلفل قرمز: عصاره فلفل قرمزی که در محصول Transparent Lab’s Fat Burner وجود دارد، به صورت طبیعی سبب افزایش ترموژنسیس در بدن (بدون هیچ تاثیر محرکی)، می شود. این مولفه ترمولوژیکی در کنار مولفه محرک فت برنر، به طور قابل توجهی سبب افزایش کالری سوزی (با انجام تمرینات یا بدون آن) می شود.

– ترکیب ترمولوژیکی (انرژی بکر، تمرکز، و چربی سوزی): تجربه واقعی از هر محصول چربی سوز، ترکیب محرک ترمولوژیکی می‌باشد که محصول Transparent Labs Fat Burner یکی از بهترین‌ها در این مورد می‌باشد. این محصول چربی سوز، دارای ترکیب بسیار متوازن و موثر می‌باشد.

درجائیکه ۹۹ درصد از چربی سوزها، متشکل از دز کافئین مثبت ۳۰۰ میلی گرم فراوانی می‌باشند، محصول Transparent Labs از رویکردهای علمی بهره گرفته است و ترکیب معقولی از مولفه‌های زیر را ارائه نموده است: ۱۲۰ میلی گرم کافئین (که از لحاظ پزشکی مورد تایید قرار گرفته است)؛ ۲۵ میلی گرم سینفرین؛ ۱۲۰ میلی گرم ۱-theanine (جهت موازنه و توسعه انرژی).

در طول یک دوره زمانی طولانی مدت (چیزی شبیه ۳۰ الی ۱۲۰ روز معمول در فرایند رژیمی)، این دز تعیین شده، به طور شگرفی باعث جلوگیری از استرس ناشی از محرک‌ها شده است (چیزی که در چربی سوزهای دیگر مشاهده می شود و سبب افزایش وزن می شود). این بدان معنی است که در طول مدت رژیم خود، بدون خراب کردن هیچ چیزی می توانید به روال خود باقی بمانید.

حتی با در نظر گرفتن بهای اضافی محصول PhysiqueSeries Fat Burner’s، این محصول را در رتبه اول چربی سوزهای مورد استفاده مردان و زنان، قرار می دهیم. تمامی مواردی که می توان در مورد آن متصور شد، عبارتند از: چربی سوزی، حفظ حجم عضلانی، و ایجاد اندامی فیزیکی مورد نظر. تا همینجا، مطالب ناچیزی را در مورد این محصول ارائه نموده ایم، و شما می توانید با مراجعه به سایت www.transparentlabs.com، مطالب کثیری را در مورد آن فرا بگیرید.

 

۲- محصول Kor Nutrition’s Thermakor (دومین چربی سوز عالی)Thermakor-Fat-Burner-Review11

با وجودیکه این محصول همانند Transparent Labs، یک محصول جامع نمی‌باشد، اما همچنان به دلایلی به عنوان یکی از بهترین محصولات محسوب می شود. اولا، فرمول مورد استفاده در این محصول، بر اساس مولفه‌های طبیعی می‌باشد که در ایالات متحده تولید شده است. ثانیا، به عنوان چربی سوزی محسوب می شود که دارای کافئین بیش از حد معمول نمی‌باشد و همچنان انرژی فراوانی را به شما ارائه می دهد. ثالثا، به راحتی می توان آن را مصرف نمود (طی رژیم مصرفی هر دو روز یکبار، یک قرص). و نهایتا، برای مردان و زنان قابل استفاده می‌باشد.

قیمت این محصول به طریقی می‌باشد که می تواند نیازمندیهای همه افراد را برآورده نماید. نظر به تجارب شخصی اینجانب، چنانچه در حال انجام تمرینات می‌باشید و نگاهی نیز بر رژیم غذایی خود دارید، این محصول می تواند به شما در این زمینه کمک نماید.

 

 

نگاهی اجمالی بر ویژگی‌های Thermaker:

– دارای مولفه‌های طبیعی چربی سوز

– هر دو روز یکبار، یک قرص

– دارای رتبه دوم

– در صورت استفاده از BWSB20، به میزان ۲۰ درصد تخفیف دارد (سایت www.Thermaker.com)

 

۳- محصول هیدروکسی کات الیت ماسل تک Muscletech Hydroxycut Hardcore Eliteهیدروکسی کاتj

محصول Hardcore Elite، به عنوان جدیدترین و قوی ترین مکمل چربی سوز شرکت ماسل تک محسوب می شود. شاهد آن بوده ایم که بسیاری از مردان و زنان، رژیم غذایی خود را بر اساس این محصول تنظیم نموده اند و به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته اند. این محصول، یک ترموژنیک بسیار قدرتمند می‌باشد (ترموژنیک، اصطلاح دیگری برای چربی سوزها به حساب می آید)، و هیچ فردی به تنهایی نمی تواند به این اندازه انرژی که این محصول ارائه می‌کند، دست یابد.

همچنین، بسیار موثر می‌باشد و در کنار تمرینات متوسط و رژیم واقع گرایانه، می توانید به نتایجی نائل شوید. توجه نمایید که این محصول، دارای  مولفه یوهمبین گیاهی در بخشی از فرمول آن می‌باشد. یوهمبین به عنوان یک چربی سوز بسیار موثر تلقی می شود و درصد کمی از مردم، ممکن است تجربه تعرق شدید را به هنگام مصرف آن داشته باشند (اما این موضوع به ندرت اتفاق می افتد).

 

نگاهی اجمالی بر ویژگی‌های این محصول:

– مصرف یک قرص در روز

– فرمول قوی برای اخذ نتایج سریعتر

– انرژی مهیج قابل استفاده

– هزاران بار مورد بازبینی قرار گرفته است

۴- مکمل چربی سوز شرد جیم جیم استفانیشرد جیم چربی سوز جیم استوفانیفرمول این محصول که توسط آقای استفانی ارائه شده است، از یک فرمول چربی سوز ساده و بسیار موثر بهره می برد. با توجه به نیازهای ورزشکاران و بدنسازان، از مولفه‌هایی بهره می گیرد که به راحتی با تمرینات بدنسازی همگام می شوند و لزوما بدن را به شرایط تحریک بیش از حد معمول قرار نمی دهند.

در این چربی سوز، بوستر کافئین و سینفرین مناسبی می‌باشد و درنتیجه سبب افزایش انرژی می شود. اما این میزان همانند با راگزیلین یا بعضی از گزینه‌های پایینتر، جامع نمی‌باشد. به طور کل، چیزی برای ارائه مطالب بیشتر وجود ندارد، می توانید به مراجع مربوطه در مورد این محصول، مراجعه نمایید.

 

نگاهی اجمالی بر ویژگی‌های این محصول:

– دز زیاد ال-کارنیتین

– ۲۰۰ میلی گرم کافئین

– مخصوص بدنسازان طراحی شده است

– دارای فرمول ساده

 

۵- چربی سوز روکسی لین BPI Roxylean

این محصول، به عنوان یک چربی سوز مهم برای مردان و زنان محسوب می شود (این اهمیت مبتنی بر شکل اندام آنها می‌باشد). این محصول، به عنوان محبوب ترین محصول در میان مردان بدنساز و مدل‌های زیبایی (در بین زنان)، محسوب می شود که سبب چربی سوزی آنها قبل از اجرای شو‌هایشان می شود. این محصول بسیار موثر می‌باشد و انرژی زیادی را ارائه می دهد.

این محصول را به هر یک از روزشکارانی که با محصولات انرژی زا آشنایی دارند، توصیه می‌کنیم. چنانچه سازگاری خوبی با کافئین یا حتی نوشیدنی‌های انرژی زا ندارید، می توانید از این محصول استفاده نمایید.

 

نگاهی اجمالی بر ویژگی‌های این محصول:چربی سوز روکسی لین

– چربی سوز مورد استفاده برای آمادگی برای مسابقات

– مورد استفاده برای مدل‌های زیبایی

– دارای فرمول بسیار قدرتمند

– دارای قیمت معقول

 

بهترین چربی سوزها و دوندگی

چنانچه تازه به دوندگی رو آورده اید و از چربی سوزها استفاده می نمایید (یا اینکه قصد استفاده از آنها را دارید)، به شما توصیه می‌کنیم که به موضوع زمانبندی و شدت تمرینات، توجه نمایید. زمانیکه به دنبال تحرک و انرژی بیشتری برای دوندگی هستید، چربی سوزها می توانند به شما کمک شایانی نمایند؛ اما در آن واحد، مکمل‌های چربی سوز و انرژی زا می توانند باعث افزایش ضربان قلب شما شوند. درنتیجه، اگر قصد انجام دوندگی (و مصرف مکمل چربی سوز) را در سر دارید، به خاطر داشته باشید تا دستورالعمل‌های مربوطه را مطالعه نمایید و به راحتی آنها را اجرا نمایید. درحالیکه ممکن است به هنگام دوندگی سخت، این احساس را داشته باشید که در حال چربی سوزی بیشتری هستید، این موضوع همواره صحت ندارد. در حقیقت، از لحاظ پزشکی ثابت شده است که دوندگی آرام، باعث چربی سوزی بیشتر می شود، در صورتیکه دوندگی شدیدع باعث ایجاد ذخیره سازی گلیکوژن و کاهش ذخیره پروتئین می شود.

۶- چربی سوز و تعدیل کننده اشتهای سوپر اچ دی سلوکور Cellucor Super HD

این محصول، به عنوان یک چربی سوز محرک برای اکثر کسانی که سعی در کاهش وزن و تناسب اندام دارند، مفید می‌باشد. با کمک این محصول، انرژی زیادی را به دست می آورید؛ اما برای افراد عادی، بسیار کنترل پذیر و ارتقاء دهنده می‌باشد (همراه با احساس انرژی خوب). در حقیقت، می‌بایستی این موضوع را تایید نمایم که زمانیکه از اندام تنومندی برخوردار بودم، اغلب به هنگام خستگی از این محصول استفاده می کردم و انرژی مورد نیاز را برای ادامه تمرینات بدنسازی به دست می آوردم و شرایط ذهنی کامل نیز باز می گشت. بعلاوه، اجازه فعالیت‌های بیشتر از حد معمول را به من می داد؛ و در روز بعد، شرایط بدنی من کاملا عالی بود. با این وجود این نکته را گوشزد می‌کنم که همواره تناسب بدنی من در حالت عالی بوده است،؛ در نتیجه هیچ معجزه ای رخ نداده است.

اما، اگر رژیم خود را تازه آغاز نموده اید و احتیاج به کمک برای کالری سوزی بیشتری دارید، یا اینکه می خواهید به این فرایند ترسیع ببخشید، این محصول می تواند کالری سوزی بیشتری انجام دهد و انرژیی را به شما ارزانی می دارد که تا به حال نظیر آن را مشاهده نکرده اید. نهایتا، ویژگی تعدیل اشتها در این محصول، به عنوان یک خاصیت مهم نیز تلقی می شود.

 

نگاهی اجمالی بر ویژگی‌های این محصول:چربی سوز سوپر اچ دی سلوکور

– مصرف یک قرص در روز

– احساس انرژی قوی مطلوب

– تعدیل کننده انرژی

– اولین چربی سوز محبوب

 

۷- چربی سوز تغلیظ شده لیپو ۶ بلک Lipo 6 Black

این محصول، به عنوان یک چربی سوز مورد پسند عام محسوب می شود که برای تناسب اندام استفاده می شود. به نظر ما، این محصول، بسیار شبیه به Hydroxycut Hard–core Elite فت برنر چربی سوز لیپو 6 بلکمی‌باشد، با وجودیکه افرادی را مشاهده نموده ایم که اظهار نموده اند محصول gd\, 6 fg; Lipo 6 Black بهتر می‌باشد. به هنگام مصرف این محصول، می توانید احساس لبریز شدن از انرژی بسیار عالی را داشته باشید. با کمک این انرژی می توانید مدت زمان بیشتری در باشگاه دوام بیاورید و از بازدهی بهتری در طول روز برخوردار باشید (همچنین باعث محدود شدن کالری مفرط می شود و کاهش وزن خواهید داشت).

۸- محصول Cellucor D4 Thermal Shock

این محصول، توسط شرکت Cellucor تولید می شود که محصول Super HD را نیز در کارنامه خود دارد. این محصول دارای شباهت‌هایی با Super HD می‌باشد، اما به عنوان چربی سوزی محسوب می شود که دارای قابلیت تعدیل کنندگی اشتها می‌باشد که این مولفه در محصول Super HD وجود ندارد. اینجانب بالشخصه، تعداد دفعات زیادی از D4 استفاده نموده ام، و انرژی مهیج و شفافیت ذهنی را تجربه نموده ام. یکبار به هنگام رانندگی در جاده، در حدود ۷ ساعت رانندگی تا ساعت ۲ بامداد، احساس خواب آلودگی نمودم. درنتیجه، یک قرص D4 بالا انداختم و در ادامه رانندگی سرحال بودم و تا زمانی که به مقصد برسم، 10 مورد از بهترین مکمل‌های چربی سوزاحساسی خیلی خوبی داشتم. چنانچه در حال رژیم هستید، مصرف این چربی سوز، بیشتر از Super HD توصیه می شود. به عنوان مثال، خوردن زیاد پروتئین، به عنوان بخش مهمی از رژیم غذایی من محسوب می شود (چرا که بهترین تلاش خودم را برای عضله سازی انجام می دهد)؛ بنابراین، نیازی به تعدیل کننده اشتها ندارم و از محصول D4 Thermal Shock استفاده می‌کنم. همچنین به هنگام کات ;کردن، از محصولات Roxylean و Hydroxycut Hard–core Elite نیز بهره می گیرم، اما به نظر من آنچنان محصولات قویی در این زمینه به حساب نمی آیند (البته برای مصرف من).

 

۹- محصول ANS Performance HIT (چربی سوز بدون یوهمبین)10 مورد از بهترین مکمل‌های چربی سوز

این محصول، به عنوان یک چربی سوز محرک عالی برای افرادی که به یوههمبین علاقه ای ندارند، محسوب می شود. به هنگام مصرف آن، می توانید احساس خوبی داشته باشید، به همان انرژی سرشار از Super HD یا Lipo 6 دست یابید، و کالری بسوزانید. در میان ورزشکاران زیبایی اندام، مشاهده نموده ایم که محصول HIT، به عنوان محبوب ترین چربی سوز در میان رژیم دارانی که تمرینات بدنسازی کراس فیت (یا آمادگی جسمانی چندگانه) را دنبال می‌کنند، محسوب می شود. با این وجود، مطمئن هستیم که محصول HIT، در زمینه‌های دیگر به خوبی عمل می‌کند.

 

مصرف چربی سوزهای انرژی زا قبل از خواب

چنانچه تازه شروع به مصرف چربی سوز انرژی زا کرده اید یا قبلا از آن استفاده نموده اید و هم اکنون نظم خواب شما بهم ریخته است، در ادامه چند دلیل و توصیه برای شما ارائه می شود. بهترین زمان مصرف چربی سوز، صبح هنگام می‌باشد (مگر آنکه بر روی برچسب آن، چیز دیگری قید شده باشد). این موضوع به خاطر همان احساس انرژی مطلوبی می‌باشد که سبب سوزاندن حجم زیادی از چربی‌ها می شود که می تواند شما را نیز تا شب بیدار نگه دارد. بنابراین، افراد عادی نمی‌بایستی بعد از ساعت ۳ بعد از ظهر، از چربی سوز استفاده نمایند. چنانچه این گزینه به برای شما صادق نمی‌باشد، می توانید به مرجع بهترین چربی سوزهای بدون محرک، مراجعه نمایید.

حتما ببینید

آمینو ایکس - amino x

حقایقی در مورد آمینو ایکس بی اس ان

به هنگام خرید مکمل‌های غذایی، توجه به این نکته مهم است که قبل از اقدام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.