آخرین خبرها
خانه / اخبار مکمل ها / کریچر بهترین کراتین دنیا

کریچر بهترین کراتین دنیا

 کراتین کریچر بهترین کراتین دنیا - www.maxstar.ir

تقریبا همه کسانی که به باشگاه ورزشی رفته اند، در مورد پودر کراتین شنیده اند، که در آن دسته از مکمل‌های غذایی قرار می گیرد که درست در راس همان هرم قرار می گیرد که در آنجا، در کنار مکمل‌های دیگری همچون پودرهای پروتئین و مولتی ویتامین‌ها، قرار می گیرد.

اخیرا، استفاده از این نوع مکمل‌های غذایی، بسیار وسعت یافته است و به همراه معروفیت جدید آنها، رقابت‌های زیادی نیز صورت می پذیرد. حق برخورداری از انتخاب‌های بسیار زیاد، همواره مطلوب می‌باشد، اما یافتن محصولات پر کیفیت را نیز دشوارتر می سازد.

هم اکنون، تمامی مکمل‌های غذایی از سطح کیفیت یکسانی برخوردار نیستند، و محصولات کراتینی نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد. تا به اکنون، در حدود ۷ سال مشغول تمرینات بدنسازی بوده ام، و حوزه‌های مختلف مربوط به تمرینات بدنسازی، تغذیه، مکمل‌های غذایی را مورد تحقیق قرار داده ام و نیز تجارب و دانش فراوانی را در این راستا کسب نموده ام. به خاطر این هفت سال تمرینات بدنسازی بوده است که توانسته ام مقالاتی از این قبیل را بنویسم که راجع به محصولات بسیار خوبی که تا به امروز مورد استفاده قرار داده ام، اطلاعات مختصر و مفیدی را ارائه می‌نماید.

آیا آماده اید تا مروری بر پودر کراتین کریچر (تولید شرکت بیست اسپورت Beast Sports Nutrition)، داشته باشیم؟

 

حقایق مربوط به پودر کراتین تولید شده توسط شرکت Beast Sports Nutrition بیست اسپورت نوتریشن

چنانچه به اطراف خود گشت و گزاری کرده باشید، ممکن است نام مکمل کریچر (Creature) را شنیده باشید؛ این محصول کراتینی، اغلب دارای قوطی سبزرنگ می‌باشد، اما چندی است که قوطی آن مجددا طراحی شده است و به شکل دیگری عرضه می شود. محصول جدید پودر کریچر بیست اسپورت نوتریشن Beast Sports Nutrition، دارای قوطی آبی رنگ و فرمولبندی بهبود یافته جدید می‌باشد.

آنچه که باعث شده است تا پودر کریچر به عنوان یک محصول خاص در آید اینست که فقط محتوی یک نوع کراتین نمی‌باشد، بلکه شامل ۵ نوع کراتین می‌باشد. در ذیل، نگاهی به هر یک از انواع کراتین یافت شده در این محصول انداخته ایم:

– کراتین Creapure brand Creatine: این نوع کراتین، از کشور آلمان وارد شده است و تحت امتیاز انحصاری، تولید شده است.

– کراتین Creatine MagnaPower: این نوع کراتین، از طریق ترکیب منیزیم و کراتین، به دست آمده است شکل عنصری را با عنوان “منیزیم کراتین کی لیت”، تشکیل می دهد.

– کراتینه Creatine AKG: این نوع کراتین، همانند با نوع ذکر شده قبلی، از طریق ترکیب کراتین با اسید آلفا-کتوگلوتاریک، به دست آمده است.

– کراتین Creatine Anhydrous: در این نوع محصول کراتین، مولکول‌های آب از آن حذف شده است.

– کراتین Crea-Trona: یک محصول کراتین جدید می‌باشد که در طول فرایند طراحی مجدد، به کراتین کریچر افزوده شده است. این عنصر کراتین جدید که توسط همان شرکت آلمانی تولید کننده محصول Creapure، تولید و صادر شده است، ترکیبی از ۹۴% کرایتن و ۶% عامل بافرینگ می‌باشد.

در بخش مقدمه ذکر نمودم که تمامی مکمل‌ها، از سطح کیفیت یکسانی برخوردار نیستند، اما زمانیکه از کراتین تولید شده در کشور آلمان استفاده می نمایید، می دانید که از بیشترین کیفیت برخوردار می‌باشد. به عنوان مثال، به هنگام مقایسه آن با کراتین تولید شده در کشور چین (که حاوی مواد شیمیایی غیر ضروری همچون سدیم، دی هیدروتیازین، دی سیانامید، و کراتینین می‌باشد)، کراتین تولید شده در آلمان، بسیار سرتر می‌باشد. این محتویات بسیار ریز، به بدن شما کمک می‌نماید تا کراتین را سریعتر جذب نماید، اما حتی برای موثرتر نمودن این محصول، از سینولین Cinullin و آستراجین Astragin استفاده شده است. تمامی این فاکتورهای ترکیب شده، باعث گردیده است تا سایت Bodybuilding.com، جایزه بهترین کراتین سال ۲۰۱۴ را به این مکمل اهدا نماید. فکر می‌کنم می‌بایستی از این موضوع نیز اطلاع یابید که محصول Beast، جایزه دیگری را در سال ۲۰۱۲ از همین سایت دریافت نموده است (جایزه Breakout Brand of the Year).

چگونه بهترین استفاده را از پودر کریچر بیست اسپورت نوتریشن Beast Sports Nutrition ببریم

با وجودیکه نحوه استفاده از کراتین، بستگی به میل شما دارد، در اینجا می خواهم این موضوع را با شما در میان بگذارم که به شخصه، چگونه از پودر کریچر Beast Sports Nutrition استفاده نموده ام. اینجانب اعتقاد فراوانی به لودینگ دارم و در رابطه با اینچنین مکمل‌های غذایی، این همان کاری است که انجام می دهم. با محصول کریچر، به اندازه ۲۰ گرم برای یک هفته کامل، لودینگ می‌کنم، که آن را به چهار دز ۵ گرمی در سرتاسر روز تقسیم می نمایم و سپس آن را برای ۷ هفته دیگر (با دز ثابت ۵ گرمی)، دنبال می­نمایم. لطفا توجه داشته باشید که انجام لودینگ، ضروری نمی‌باشد اما کمک

می‌نماید تا نتایج سریعتر مشاهده شود (چیزی که همگی به دنبال آن هستیم، و در این مورد مطمئن هستم).

چیز دیگری که می خواهم راجع به آن صحبت نمایم، ترکیباتی است که می‌بایستی مورد استفاده قرار دهید. پودر کریچر، دارای نرخ جذب بسیار خوبی در بدن می‌باشد، اما می توانید با کمک یک ترکیب قنددار یا کربوهیدرات‌های پروتئین پلاس، به این فرایند کمک بیشتری نمایید. متداول ترین نوشیدنی قندداری که بسیاری از افراد به هنگام مصرف کراتین، از آن استفاده می‌کنند، آب انگور می‌باشد؛ این نوشیدنی به این فرایند کمک می‌کند، زیرا باعث می شود تا بدن شما، انسولین آزاد نماید که در عوض، کراتین را به سمت عضلات شما هدایت می‌کند. همچنین به نظر می رسد که مصرف کراتین با ترکیب پروتئین و کربوهیدرات‌ها، اثر مشابهی خواهد داشت، فقط اطمینان حاصل نمایید که نسبت پروتئین و کربوهیدرات‌ها، به صورت یک به یک باشد.

تا آنجا که اطلاع دارم، این محصول در دو اندازه تولید می شود؛ محصول نوع اول، ۳۰۰ گرمی می‌باشد (۶۰ وعده غذایی)، درحالیکه محصول نوع دوم، ۶۰۰ گرمی می‌باشد (۱۲۰ وعده غذایی). این محصول شامل طعم‌های Best Punch، Cherry Limeade، Citrus، و Pink Lemonade می‌باشد.

این تمام آن چیزی است که می‌بایستی راجع به پودر کریچر محصول شرکت Beast Sports Nutrition بدانید. امیدوارم که از مطالعه آن لذت برده باشید و چیزهای جدیدی آموخته باشید.

 

مطالب مهم در مورد مکمل کراتین : 

ترکیب کراتین و بتا آلانین

ترکیب کراتین و بتا آلانین شاید بهتر است یک راز در بدنسازی باقی بماند.این ترکیب باعث افزایش عضلات,افزایش قدرت و استقامت میشود.

تاثیر گذاری مکمل کراتین که معروف است.کراتین حجم عضلات را افزایش میدهد,قدرت را افزایش میدهد و در طول تمرینات شدید انرژی بیشتری برای شما فراهم میکند.

تاثیر گذاری کرایتن را با این حقیقت که هیچ عوارض جانبی ای ندارد ترکیب کنیدو شما یک دستورالعمل برای یک مکمل پر فروش در اختیار دارید.بهتر از این نمیشود درست است؟

…………………………………………………………………….

تاثیر کراتین در ضد افسردگی

در دنیای مکمل های ورزشی ، کراتین جایگاه های مختلفی را تجربه کرده ! مکملی که زمانی مورد شک و تردید زیادی بود و خصوصیات منفی بسیاری به آن نسبت داده می شد ولی پس از آن دوره در طی تحقیقات متعددی مشخص شد که نه تنها در دز های معقول و منطقی بی خطر است

…………………………………………………………………..

۱۰ باور غلط در مورد کراتین

کراتین یکی از معروف ترین و مقرون به صرفه ترین مکمل در تمرینات بدنسازی میباشد.این مقاله با نگاه کردن به ۱۰ افسانه ی معمول,حقیقت را از تخیل جدا میکند.

کراتین تقریبا معروف ترین مکمل ورزشی در دسترس تا امروز میباشد, و دلیل خوبی هم دارد. جدا از اینکه یک بیو مولکول حیاتی میباشد,کراتین یکی از بی خطرترین و موثرترین مکمل ها میباشد.

حتما ببینید

آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن

بررسی آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن

هر فردی که به هر نوع فعالیت وزنه برداری می پردازد، یقینا در مورد مکمل‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.