آخرین خبرها
خانه / قهرمانان پرورش اندام / وضعیت بیت الله عباس پور در مستر المپیا ۲۰۱۳

وضعیت بیت الله عباس پور در مستر المپیا ۲۰۱۳

مستر المپیا 2013آگاهی از وضعیت بیت الله عباس پور برای حضور در مهمترین رقابت حرفه ای پرورش اندام جهان

مصاحبه اختصاصی با شرکت کننده ایرانی در رقابت های مستر المپیا ۲۰۱۳

بیتالله عباس پور،پرورش اندام کار برجسته کشورمان از وضعیت خود برای دومین حضورش در رقابت های مستر المپیای ۲۰۱۳-که هفته دیگر به اجرا در می آید-سخن گفته و همچنان از هموطنان خود خواسته که دعایشان بدرقه راه او باشد.

مهرداد تشکری به عنوان مربی و کارشناس علوم بدنسازی کشورمان،مصاحبه ای را با این بدنساز برجسته انجام داده تا علاقه مندان یتوانند از وضعیت او در مهمترین رقابت حرفه ای پرورش اندام،آگاهی یابند.

این مصاحبه که ده روز پیش از رقابت های مستر المپیا انجام شده،به شرح ذیل می باشد.که از زبان بیت الله عباس پور،دارنده عناوین قهرمانی رقابت های نوردیک ۲۰۱۳ونایب قهرمانی  آقای اروپا ۲۰۱۳ بیان شده است.

اکنون و در فاصله ۱۰ روز مانده به مسابقات ،حدود ۱۰۴ کیلو گرم وزن دارم و در مدت باقیمانده در مستر المپیا ،با وزنی حدود ۹۷ کیلو گرم در مسابقات حضور پیدا خواهم کرد و این در حالی است که فیگور وکیوم بنده ،دوباره خیلی ها را به تکاپو انداخته و در این باره مقالات زیادی نوشته شده استو نظر داوران به این سمت جلب شده تا به زیبایی و تقارن توجه ویژه تری داشته باشند و این نقطه نظر ها حتی به جایی رسید که حتی آرنولد نیز نسبت به آن واکنش نشان داده و در این مورد یک مقاله جدی نوشته است.امیدوارم که با این تفاسیر بتوانم جایگاه خوبی را کسب کنم اما یادمان نرود که ساید به قول بسیاری از کارشناسان بدنسازی ،امسال سخت ترین مستر المپیای تاریخ بدنسازی است.

در واقع بنده حقیر،کار خود را به خوبی انجام داده ام و به نتیجه زیاد فکر نمی کنمچراکه همین حضور در مستر المپیا آن هم در دومین سال پیاپی،خود افتخار بزرگی را برای من و میهن عزیزم ایران به ارمغان اورده و نام ایران را در دنیای حرفه ای بدنسازی جهان زنین انداز نموده است.اگر چه این را بگویم که من همچون تمام مسابقاتی که در آن شرکت نموده ام تمام تلاش خود را خواهم نمود تا به بهترین نحو ممکن در مسابقات امسال ظاهر شوم و قول می دهم شگفتی ساز مستر المپیا باشم و مثل همیشه مایه افتخار و مباهات ایران و ایرانی در این عرصه باشم و به راستی دوست دارم رسانه های داخلی ما نیز مثل رسانه های خارجی توجه بیشتری نسبت به این موضوع داشته باشند.

هم اکنون که این مصاحبه را با شما انجام می دهم در اوج سختی و و فشار رژیم قرار دارم و به لطف خداوند کریم در بهترین شرایط روحی و روانی قرار دارم و امیدوارم زیر سایه آقا امام عصر،توجه همه کارشناسان را جلب نمایم.

در روی کاغذ قاعدتا باید جزء ۱۰ نفر برتر باشم،چراکه چند تن از قهرمانان بزرگی که در چند سال اخیر در میان ۱۰ نفر اول بوده اند،در مسابقات اخیر به من باخته اند .اما داوری در مستر المپیا در کشور امریکا کمی متفاوت است و باید منتظر نتایج عجیب و غریب هم بود.اما همانطوری که قبلا نیز گفته بودم برنامه ریزی اصلی من برای سال ۲۰۱۵ می باشد که سعی می کنم بهترین بدن تاریخ خود را به نمایش بگذارم .

Nدر پایان ابتدا باید درگذشت دوست و پیشکسوت عزیزمان محمد ذات پرور را به جامعه پرورش اندام تسلیت بگویم و مثل همیشه از همه دوستانم که کمک کردند دوباره نام ایران در مستر المپیا بدرخشد تشکر نمایم و همچنین خوانواده ام که همه چیزشان شده مسابقه بنده و آنها هم در بین آشنایان و همسایگان وهمشهری ها نسبت به قهرمان ملی کشورشان احساس مسئولیت می کنند و مجبورند تمام سختی های من را به جان بخرند.

به امید پروردگار،بعد از مستر المپیا ،مسابقات حرفه ای انتخابی برای المپیک سال بعد آغاز خواهد شد و اولین مسابقه ای که در آن شرکت خواهم نمود مسابقه آرنولد کلاسیک اروپا می باشد که در تاریخ ۱۹ مهر ماه ور در شهر مادرید از کشور اسپانیا برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.