آخرین خبرها
خانه / مکمل های غذایی / مروری بر پروتئین فاز ۸ ماسل تک

مروری بر پروتئین فاز ۸ ماسل تک

مروری بر محصول پروتئین فاز ۸ ماسل تک MuscleTech Phase 8

قبل از آنکه به معرفی این محصول بپردازیم، در ابتدا اجازه بدهید تا خودم را معرفی نمایم: تا کنون، در حدود ۷ سال مشغول فعالیت بدنسازی می‌باشم و در طول این سال‌ها، نه تنها چیزهایی در مورد تمرینات بدنسازی یاد گرفته ام، بلکه در مورد تغذیه و مکمل‌های غذایی نیز اطلاعاتی را کسب نموده ام. به خاطر همین دانش و تجربه، می توانم این مقالات را ارائه نمایم و این اطلاعات را با شما در میان بگذارم، پس سعی نمایید که این اطلاعات را به دقت مطالعه نمایید. اکنون باید بگویم که تجارب شخصی من نسبت به این محصول، ممکن است با تجارب شما بسیار متفاوت باشد، اما تا حدود بسیار زیادی می بایست مشابه هم باشد.

مروری بر محصول پروتئین فاز 8 ماسل تک MuscleTech Phase 8

اجازه دهید تا به موضوع بپردازیم:

اولین چیزی که می خواهم راجع به آن صحبت نمایم، علت نامگذاری محصول MuscleTech Phase 8 می‌باشد. عدد ۸ در این نامگذاری، ناشی از این حقیقت می‌باشد که این پودر بخصوص، پروتئین مورد نیاز مصرف کنندگان را برای مدت ۸ ساعت فراهم می‌نماید، که از این منظر، آن را به عنوان محصولی با قابلیت هضم بسیار کند، تبدیل نموده است. از آنجا که این محصول می تواند مدت زمان خواب شبانه هشت ساعته شما را پوشش دهد، آن را به عنوان محصولی ایده آل برای استفاده قبل از خواب، بدل نموده است.

هیچ یک از منابع پروتئین، از کیفیت یکسانی برخوردار نیستند، و نیز هیچ یک از پودرهای پروتئین، از منابع پروتئینی یکسانی برخوردار نیستند، درنتیجه، اجازه دهید تا بینیم در این محصول بخصوص ، دقیقا چه محتویاتی وجود دارد:

– پروتئین وی ایزوله

– پروتئین وی کنستانتره

– پروتئین وی ایزوله هیدرولیزه شده

– پروتئین شیر کنستانتره

– کازئینات کلسیم

– میسل‌های کازئین

چنانچه تا کنون در مورد منابع پروتئینی تحقیق نموده اید، یقینا واقف هستید که برخی از این عناوین فوق الذکر، از منابع کیفی بسیار بالا محسوب می شوند. محصول فاز ۸ ماسل تک MuscleTech Phase 8، برخلاف بسیاری از محصولات دیگر، از مخلوطی متشکل از منابع مختلف زیاد بهره می گیرد که به همین دلیل می تواند پروتئین مورد نیاز بدن را برای این مدت طولانی، فراهم نماید. نه تنها این محصول می تواند منابع پروتئینه با کیفیت بسیار زیاد را تامین نماید، بلکه شامل مولفه‌های تائورین، گلیسین، پاپین، و آمیلاس می‌باشد که فواید بسیار زیادی برای مصرف کنندگان خواهد داشت.

اجازه دهید تا در مورد آنچه که این پودر به هنگام مصرف هر اسکوپ از آن، به بدن می رساند، کمی صحبت نماییم. کسانی که دارای رژیم هستند، خوشحال خواهند شد که بشوند که این محصول، حاوی بیشترین میزان پروتئین با حداقل کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها می‌باشد. به طور دقیق، این محصول، برای هر اسکوپ از آن، فواید زیر را به همراه خواهد داشت (وزن هر اسکوپ، برابر با ۴۲ گرم می‌باشد):

– ۲۶ گرم پروتئین

– ۲ گرم چربی

– ۷ گرم کربوهیدرات

– ۱۵۴ کالری

درحالیکه این محصول برای کسانی که دارای رژیم هستند، ایده آل می‌باشد، افرادی که به دنبال تنومند شدن هستند نیز می توانند این محصول را با منابع کربوهیدرات (به عنوان مثال، جوهای دو سر)، مخلوط نمایند. اضافه نمودن جوی دو سر به معجون تهیه شده، امری بسیار معمول در دنیای بدنسازی می‌باشد که خود من هم بی نصیب از آن نیستم، و چنانچه تا کنون از آن بهره نگرفته اید، بهتر است هر چه زودتر آن را امتحان نمایید.

شرکت ماسل تک MuscleTech، یک شرکت پیشگام در عرصه مکمل‌های بدنسازی می‌باشد و آنها از این موضوع اطلاع دارند که ذائقه افراد با یکدیگر فرق دارد.

به همین دلیل، محصول MuscleTech Phase 8 را در طعم‌های مختلف تولید نموده اند:

– شکلات شیری

– توت فرنگی

– وانیلی

اینجانب طعم شکلات شیری را هرگز امتحان نکرده ام، اما دو طعم دیگر را امتحان نموده ام و مزه آنها عالی بوده است. بعلاوه بر حق انتخاب طعم، شما می توانید این محصول را در اندازه‌های مختلف (بر اساس نیازتان)، تهیه نمایید که با انتخاب بزرگترین اندازه، بهترین قیمت به شما ارائه می شود. نوع phase 8، از ۹۰۷ گرم آغاز می شود و تا ۵/۴ کیلوگرم ادامه می یابد، که حاوی بیش از ۱۰۰ وعده غذایی می‌باشد.

در رابطه با قابلیت ترکیب پذیری نیز این محصول به خوبی عمل می‌کند (البته در این مورد به عنوان بهترین مورد محسوب نمی شود)؛ چنانچه به هنگام مخلوط نمودن این محصول، از قاشق جه هم زدن استفاده نماید، به صورت گوله گوله در می آید، که توصیه می‌کنم بجای آن، از مخلوط کن استفاده نمایید. چنانچه برای تهیه معجون آن، از شیر استفاده نمایید، به نظر طعم آن را عالی تر خواهد نمود، همچنین مواد مغذی بیشتری را نیز به بدن شما می رساند، درنتیجه، هر زمان که امکان داشت، از این نوع معجون استفاده نمایید.

می دانم که بسیاری از افراد (همانند اینجانب)، از این محصول استفاده می نمایند و تجارب مثبت یکسانی را اظهار نموده اند. با مراجعه به سایت بادی بیلدینگ دات کام می توانید مشاهده نمایید که این محصول تا چقدر در اذهان محبوب می‌باشد؛ همچنین مشاهده خواهید نمود که از میان ۳۰۷۹ نظر سنجی ارائه شده، به امیتاز کل ۱۰/۹ دست یافته است. چنانچه در شرف خرید پودر پروتئینی می‌باشید، حتما به این محصول مراجعه نمایید.

حتما ببینید

آمینو ایکس - amino x

حقایقی در مورد آمینو ایکس بی اس ان

به هنگام خرید مکمل‌های غذایی، توجه به این نکته مهم است که قبل از اقدام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.