آخرین خبرها
خانه / آمینو اسید ها / حقایقی در مورد آمینو ایکس بی اس ان

حقایقی در مورد آمینو ایکس بی اس ان

Amino-X-banner

به هنگام خرید مکمل‌های غذایی، توجه به این نکته مهم است که قبل از اقدام به خرید محصول مورد نظر، در ابتدا در مورد انتخاب خود تحقیق نمایید، اما چنانچه محصول خود را از یک شرکت شناخته شده ای همچون BSN خریداری می نمایید، می توانید اطمینان داشته باشید که آنچه را که خریداری می نمایید، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. محصولی را که اکنون مورد نظر قرار می دهیم، می توان قبل، بعد و در حین بدنسازی، مورد استفاده قرار داد، بنابراین اجازه دهید تا نگاهی به محصول آمینو ایکس بی اس ان بیاندازیم.

حقایق مربوط به محصول آمینو ایکس بی اس ان BSN AMINO x

همچنانکه از نام این محصول بر می آید، AMINO x در حقیقت یک مکمل اسید آمینه می‌باشد. اسیدهای آمینه، به عنوان جزء اساسی پروتئین‌ها محسوب می شوند و به عنوان وجه بسیار مهم فرایند عضله سازی و بازیابی قوای بدنی، محسوب می شوند. اسیدهای آمینه، به دو دسته تقسیم می شوند: اسیدهای آمینه ضروری و اسیدهای آمینه غیر ضروری. اسیدهای آمینه غیر ضروری، توسط خود بدن ایجاد می شوند و درنتیجه، آنچنان اهمیت زیادی ندارند؛ اسیدهای آمینه ضروری، می‌بایستی از طریق رژیم‌های غذایی سالم، به بدن وارد شوند. در حال حاضر، یک رژیم غذایی به تنهایی می تواند اسیدهای آمینه ضروری بسیار زیادی را فراهم نماید، بدین منظور، نقش مکمل‌های غذایی (از این نوع)، محسوس می شود.

محصول آمینو ایکس ، شامل یک تعداد کلی از ۶ اسید آمینه ضروری می‌باشد. سه مورد اول، که در کنار هم با عنوان اسیدهای BCAA نامیده می شوند، عبارتند از: لیوسین، والین ، و ایزولیوسین. چنانچه درون بدن، فقدان ذخیره انرژی محسوس شود، این اسیدهای آمینه، اولین اسیدهایی هستند که می‌بایستی توسط بدن، متابولیزه (سوخت و ساز) شوند (به عنوان مثال، در حین بدنسازی یا پس از آن)؛ این موضوع اهمیت این نوع اسیدهای آمینه را در حفاظت عضلانی و بازیابی قوای بدنی، نشان می دهد. سه اسید آمینه دیگر عبارت از آلانین، تورین و سیترولین می‌باشد که هر یک از آنها، فوائد بسیار زیادی را برای بدنسازها و ورزشکاران مشابه، به همراه خواهد داشت. در فرمول ساخت این محصول نیز از ویتامین دی بهره گرفته شده است که مواد مغذی زیر را در هر وعده غذایی، شامل می شود (که معادل با یک اسکوپ می‌باشد):

– ۱۰ گرم از اسیدهای آمینه

– مقدار ۵۰۰ IU از ویتامین دی

به غیر از آلانین، تمامی اسیدهای آمنیه محتوی این محصول، میکرونیزه شده اند. علاوه بر آن، از طریق قرص‌های جوشان نیز توزیع شده اند که نه تنها به بدن اجازه می دهند تا مواد مغذی را بهتر و سریعتر جذب نماید، بلکه اجازه می دهد تا این پودر، به راحتی در آب حل شود.

نکته آخر و در جای خود مهم اینست که این محصول، برای افرادی که دارای رژیم غذایی هستند، نقش بزرگی را ایفا می‌کند زیرا شامل موارد زیر می‌باشد: بدون قند می‌باشد؛ بدون کالری می‌باشد؛ تقریبا بدون کربوهیدرات می‌باشد (کمتر از ۱ گرم)؛ فاقد کافئین می‌باشد. همچنین، این محصول شامل ۱۶۰ میلی گرم سدیم می‌باشد، درنتیجه، به هنگام استفاده از آن مراقب باشید و اطمینان حاصل نمایید که با برنامه‌های ورزشی شما، تطابق داشته باشد.

استفاده از محصول AMINO x

اینجانب، تا کنون نزدیک به ۸ بار از محصول AMINO x استفاده نموده ام، به همین خاطر می توانم با اطمینان و به طور دقیق بگویم که این محصول حقیقتا عملکرد درستی دارد. در بخش مقدمه ذکر نمودم که این محصول را می توان هر زمان که علاقه مند بودید، به کرّات مورد استفاده قرار دهید، اما خودم آن را درست بعد از جلسه تمرین، استفاده می نمایم. این محصول را گاهیپس از وعده غذایی اصلی، مصرف می­نمایم و احساس می‌کنم که این عمل، بهترین رویکرد ممکن می‌باشد. تحت این شرایط، فقط یک اسکوپ از این محصول را در روزهای تمرین، مورد استفاده قرار می دهم، و در روزهایی که اصلا تمرینی ندارم، از این محصول به هیچ عنوان استفاده نمی‌کنم، البته، شما می توانید آن را به

طرق مختلف مورد استفاده قرار دهید. با وجودیکه معجون این محصول را به راحتی می توان تهیه نمود، برای اطمینان از بهترین اثرگذاری، در حدود ۸ اونس آب در معجون خود استفاده نمایید.

بهترین منفعت قابل توجهی که اینجانب از این مکمل غذایی به دست آوردم، سرعت بازیابی قوای بدنی بوده است؛ از تمرینات بدنسازی خود، احساس سرخوشی و هوشمندی بیشتری نموده ام و عضلات گرفته ام سریعا به حالت نرمال خود بازگشته است. سه هفته طول کشیده است تا این محصول اثر کامل خود را بر روی بدنم بگذارد، با وجودیکه برای برخی از افراد ممکن است طولانی تر باشد (حداکثر تا ۸ هفته). توصیه می شود که سیکل مصرف این محصول را به صورت ۱۲ هفته ای (بعد از یک ماه وقفه)، دنبال نمایید (شاید به لحاظ کاهش بازدهی).

این مطالب، مروری بر محصول آمینو ایکس بی اس ان بود که در اختیار شما قرار دادم. در طول مدت ۷ سال تمرینات بدنسازی، این محصول به عنوان یکی از بهترین مکمل‌های اسید آمینه ای بوده است که مصرف نموده ام و امیدوار هستم که برای شما نیز نتیجه خوبی به همراه داشته باشد. چنانچه وارد وب سایت bodybuilding.com بشوید، مشاهده خواهید نمود که من تنها کسی نیستم که از این محصول اینچنین تعریف نموده است. بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده از میان ۱۴۲۳ کاربر، این محصول امتیاز کلی ۹٫۴ را دریافت نموده است و از همان سایت، جایزه Recovery Supplement of the Year مربوط به سال ۲۰۱۴ را دریافت نموده است.

آمینو ایکس

علت دریافت این جایزه، تمجیدهای کاربران در این سایت نسبت به این محصول بوده است؛ امیدوارم از این بررسی انجام شده، چیزهای زیادی آموخته باشید.

چنانچه علاقه مند می‌باشید تا چیزی در رابطه با این محصول عنوان نمایید یا سوالاتی را مطرح سازید، لطفا اظهارات خود را در ذیل درج نمایید.

 

حتما ببینید

مکمل قبل تمرین - www.maxstar.ir

۱۰ مکمل برتر قبل تمرین دنیا

        ۱۰ مورد از برترین مکمل‌های پیش از تمرین برای مردان قوی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.