آخرین خبرها
خانه / اخبار مسابقات / بیت الله عباسپور بعد از مسابقات فیبو

بیت الله عباسپور بعد از مسابقات فیبو

بیت الله:رقابت اصلی بین من و مک میلان بود

هفته گذشته مسابقات حرفه ای فیبو برگزار شد .بیت الله عباس پور برای دومین بار در طی دو سال اخیر در این رقابت ها شرکت کرد اما در میان ناباوری همگان او در جایگاه دوازدهمی قرار گرفت .در اینکه حق بیت الله عباس پور ضایع شده بود شکی نیست اما اینکه عباسپور نسبت به سال گذشته بهتر بود یا بدتر؟بحثی است که با او به گفت و گو پرداختیم.

برای اعزام به مسابقات مشکلی داشتی؟

بله.به من دعوت نامه نمیدادند.من مسئله را به جیم مانیا (مسئول حرفه ای ها)گفتم.مسئول مسابقه از سوی جیم مانیا بازخواست شد و در نهایت با تاخیر دعوتنامه ام را گرفتم.

برخی معتقد هستند نسبت به سال قبل ضعیف تر شدی.آیا این گفته را قبول دارید؟

نه.به هیچ عنوان قبول ندارم.از تمام لحاظ بدنم را با سال گذشته مقایسه کردم چیزی بیش از ۱۰ درصد افزایش کیفی داشتم هم کات خوبی داشتم هم حجم و وزن.در ضمن فیگورها را به خوبی اجرا کردم و رنگ خوبی هم داشتم اما متاسفانه نور صحنه بسیار بد بود.

نورپردازی به طوری بود که تمرکز نورها روی پرده پشت (پرده تبلیغاتی مسابقات)بود تا  روی ورزشکار.در مسابقات مستر المپیا نور از بالا و پایین و کناره ها روی بدن ورزشکار متمرکز میشود و دیگر فضا های روی صحنه کاملا تاریک است.اما در این مسابقه نور پردازی به شدت ضعیف بود.این حرف من و طرفدارانم نیست بلکه کارشناسان حاضر در مسابقه هم معتقد بودند.

مسابقه بعدی ات چه موقه و کجاست؟

مسابقات آرنولد کلاسیک برزیل روز شنبه ۷ اردیبهشت ماه.

نقش اسپانسر ورزشکاران در قهرمانی  اشان چقدر تاثیر دارد؟

قطعا بین ورزشکاران تفکیک قائل میشوند و اسپانسر ها اعمال قدرت میکنند.در مسابقات آرنولد کلاسیک حق مک میلان ضایع شد و نتوانست مجوز مستر المپیا را بگیرد.

من در مسابقات فیبو خیلی خوب ظاهر شدم و برگزار کنندگان و داوران میبایست بین من و مک میلان یکی را انتخاب میکردند.از طرفی اگر من به فینال میرسیدم جلوی آن همه عکاس و دوربین نمیتوانستند من را دوم،سوم و یا چهارم قرار دهند.پس بهترین کار برایشان این بود که من را در بین شش نفر برتر قرار ندهند.سایت  IFBB نوشت که در روز اول رقابت بین من و مک میلان است.نور سالن هم بسیار بد بود و ابن از قبل برنامه ریزی شده بود تا از این طریق بدن ها دیده نوشوند و داوران هر رایی را که دوست دارند بدون اعتراض مردمی بدهند.برخی از ورزشکاران از این نور پردازی خبر داشتند و متناسب با نور رنگ زده بودند.نکته قابل تامل دیگر این بود که تمام ورزشکاران نمرات روز اول و دومشان یکی بود و به نظر من این امکان پذیر نیست

چرا در یک مسابقه حرفه ای این حق خوری ها صورت گیرد؟

به نظر من مسئولین فیبو این مسابقات را در حد یک نمایش پایین آورده بودند و بیشتر به دنبال مسائل مالی و اسپانسر ها بودند.هر مسابقه حرفه ای دست یک گروه خاص است.فیبو هم همینطور.

حرف آخر:

تحلیل ها بر اساس عکس ها زیاد دقیق نیست .چون نور واقعی نیست بلکه نور فلاش است و دوربین ها از زوایای مختلف عکس میگیرند و مقایسه بدن ها از دو دوربین و ۲ زاویه نمیتواند دقیق باشد.در ضمن امکان دارد فیگور در آن عکس کامل گرفته نشده باشد.

حتما ببینید

u83x5y0637z5iih2loub

نتایج مسابقت مستر المپیا ۲۰۱۲

کسب مقام شانزدهمی برای بیت الله عباسپور مسابقات مستر المپیای ۲۰۱۲ شب گذشته به پایان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.