آخرین خبرها
خانه / اخبار مسابقات / برگزاری مسابقات مردان آهنین در جزیره قشم

برگزاری مسابقات مردان آهنین در جزیره قشم

مسابقات قوی ترین مردان ایرانبرگزاری مسابقات مردان آهنین در جزیره قشم با نام ((جام خلیج فارس)) برگزار می شود

مسابقات مردان آهنین طی روز های دهم لغایت بیست و دوم اسفند ماه جاری در جزیره قشم با حضور ۳۶ نفر از برترین های کشور برگزار خواهد شد،لازم به ذکر می باشد که نفرات منتخب باید توسط مسئولین قضایی کشور تایید صلاحیت شوند.

مهدی مختاری(رئیس کمیته قویترین مردان فدراسیون پرورش اندام) ضمن بیان مطلب فوق،اظهار داشت: نفرات کمیته داوری و فنی مشخص نشده اند و تمام تلاش خود را خواهیم نمود تا طی هفته جاری اسامی اعضاء این کمیته ها را اعلام نماییم.

وی ادامه داد” مهمترین نکته ای که در مسابقات امسال رعایت کرده ایم این است که دیگر داوری ها در انحصار چند نفر خاص نخواهد بود و کادر داوری دو تا چهار نفره مسابقات را مدیریت می کند.کاری که در گذشته تنها یک نفر یا دو نفر انجام می دادند.

مختاری گفت” آیتم های برگزاری مسابقات هم قبل از شروع مسابقات اعلام می شوند تا هیچ بهانه ای برای نفرات شرکت کننده وجود نداشته باشد.

وی با اشاره به اینکه مسابقات امسال مردان آهنین در قشم با نام جام خلیج فارس برگزار خواهد شد، گفت” برای نشان دادن جایگاه همیشگی خلیج فارس هماهنگی هایی با مسئولین منطقه داشتیم که قرار شد مسابقات با این نام برگزار شود.

اسپانسر مسابقات هم تمام هزینه ها را تقبل کرده و همه چیز هماهنگ است.طبق هماهنگی های انجام شده قرار است دو یا سه نفر هم از کشور های عربی به عنوان میهمان ویژه برای دیدن مسابقات حضور داشته باشند.

مختاری در مورد جوایز برتر مسابقات امسال مردان آهنین گفت : امسال جایزه ای در حدود ۱۵ الی ۲۰ سکه برای نفر اول در نظر گرفته ایم.

 

حتما ببینید

u83x5y0637z5iih2loub

نتایج مسابقت مستر المپیا ۲۰۱۲

کسب مقام شانزدهمی برای بیت الله عباسپور مسابقات مستر المپیای ۲۰۱۲ شب گذشته به پایان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.