آخرین خبرها
خانه / سلامت و تغذیه / بررسی ماسل بیلدر ماسل تک

بررسی ماسل بیلدر ماسل تک

نتایج عضله سازی قدرتی با کمک PEAK ATP

هر وعده از محصول ماسل بیلدر ماسل تک سری پرو سریس MuscleTech Pro Series Muscle Builder، ۴۰۰ میلی گرم آدنوزین تری فسفات دی سیدم ۵ (PEAK ATP) را برای تقویت قوای جسمانی و عملکرد عضلانی، به همراه دارد. محصول PEAK ATP، یک مولفه منحصر به فرد و قدرتمندی می‌باشد که نه تنها بیشترین پمپاژ عضلانی را که تا به حال احساس نموده اید، به همراه می آورد، بلکه سبب ارتقای قوای جسمانی و حجم عضلانی نیز می شود.

تحقیقات انجام شده اظهار می دارد که این مولفه کلیدی، از طریق فعال سازی روند mTOR، سبب افزایش سیگنالینگ آنابولیک می شود (یکی از تنظیم کننده‌های سنتز پروتئینه بدن، سنسورهای انرژی، و سنسورهای غذایی اسید آمینه قابل دسترس)، که به عنوان قدم حیاتی در عضله سازی محسوب می شود.

محصول ترکیب کننده مولفه‌ها (که برنده جایزه نیز شده است)

محصولات BetaTOR و PEAK ATP، بر اساس دریافت بیشترین تاییدات تاثیرگذاری، توانستند جایزه Sport and Energy Finished Product را در ماه می سال ۲۰۱۵ (در شهر جنوای سوئیس)، از طرف مجمع NutraIngredients Awards دریافت نمایند.

وب سایت NutraIngredients، به عنوان منبع اخبار کلیدی برای صنایع مکمل‌های رژیمی و نوشیدنی و غذاهای کاربردی، محسوب می شود. مجمع NutraIngredients Awards، به نوآوری‌های واقعی و تحقیقات نوین در زمینه تغذیه، مکمل‌ها و خوراکی‌های سالم، جایزه اهدا می‌کند. داوری‌ها توسط تنی چندی از کارشناسان خبره و مستقل (شامل برجسته ترین پزشکان، تحلیلگران، کارشناسان استراتژیکی، افراد عضو هیئت رئیسه در صنعت بین المللی مکمل‌های غذایی و رژیمی)، صورت می گیرد.

فرمول عضله سازی (که از لحاظ پزشکی مورد حمایت قرار گرفته است)

محصول ماسل بیلدر ماسل تک MuscleTech Pro Series Muscle Builder، عنصر کلیدی با دز تعیین شده به صورت علمی را ارائه می‌نماید که در ارتقای قوای جسمانی و عملکرد شما، کمک خواهد نمود. طی مطالعات علمی ۱۲ هفته ای بر روی ورزشکاران، افرادی که تمرینات سخت را دنبال می‌کنند، به میزان ۸/۸ پوند عضلات تفکیک شده می رسند، درحالیکه افرادی که از داروهای بدنسازی استفاده می‌کنند، به ۶/۴ پوند دست می­یابند (یعنی ۹۰ درصد عضلات تفکیک شده بیشتر). در بخش دیگری از همین مطالعه، ضخامت عضلات حجم یافته افراد را مورد آزمون قرار می دهد که نشان می دهد حجم عضلات افرادی که تمرینات سخت را دنبال می‌کنند، ۹۶% بیشتر از حجم عضلات افرادی می‌باشد که از داروهای بدنسازی استفاده می نمایند. افزایش قوای جسمانی در همان افرادی که تمرینات سخت را دنبال نموده اند نیز ۱۴۷% بیشت از افزایش قوای جسمانی در افرادی بوده است که از داروهای بدنسازی استفاده نموده اند.

ماسل بیلدر ماسل تک

مجرای عبور اول، به افزایش جریان خون کمک می‌نماید و سبب افزایش تولید اکسید نیتریک می شود تا بتواند اتساع وریدی مفرط را ایجاد نماید تا بدین طریق، اکسیژن زیادی را به عضلات پر کار، برساند؛ این فرایند، بهترین پمپاژ عضلانی را که تا کنون تجربه نموده اید، ثمر خواهد داد.

دومین مکانیزم عمل  ماسل بیلدر، به عضلات شما کمک می‌کند تا فشار یونی را در طول مدت انقباض عضلانی، کنترل نماید، درنتیجه سریعتر می توانند منقبض و منبسط شوند. تحت شرایط خستگی، ممکن است سطح اکسیژن و آزادسازی کلسیم در عضله کالبدی کاهش یابد، که سبب افت عملکرد کلی می شود. برای انقباض مداوم عضلانی، کلسیم ضروری می‌باشد. بنابراین، استفاده از مکمل ATP می تواند منجر به کنترل بهتر کلسیم در عضلات شما (جهت بهبود عملکرد)، شود.

سومین و مهمترین گذرگاه عمل ماسل بیلدر، زمانی است که بخش عضله ساز، گذرگاه آنابولیک mTOR را تحریک می‌نماید. واژه mTOR، مخفف Mammalian Target of Rapamycin می‌باشد که به عنوان یکی از ریگالتورهای سنتز پروتئینه بدن، سنسورهای انرژی، و سنسورهای غذایی اسید آمینه قابل دسترس، محسوب می
شود؛ این عنصر برای عضله سازی حیاتی می‌باشد. زمانیکه سطوح ATP بالا می رود، mTOR فعال می شود و زمانیکه سطوح ATP پایین می اید، غیر فعال می شود.

بررسی مکمل ماسل بیلدر

خرید مکمل ماسل بیلدر ماسل تک

روش مصرف ماسل بیلدر

حتما ببینید

درمان بی خوابی - www.maxstar.ir

۸ ماده ی غذایی ضروری برای خواب بهتر در شب

۸ ماده ی غذایی ضروری برای خواب بهتر در شب آیا میدانستید که مواد غذایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.