آخرین خبرها
خانه / آمینو اسید ها / بررسی آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن

بررسی آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن

هر فردی که به هر نوع فعالیت وزنه برداری می پردازد، یقینا در مورد مکمل‌های غذایی چیزی شنیده است؛ از آنجا که این مکمل‌ها در همه جای دنیای امروزی مشاهده می گردد، احتمال اینکه کسی چیزی راجع به آنها نشنیده باشد، بسیار ضعیف می‌باشد. زمانیکه می خواهید سراغ این مکمل‌ها بروید، می‌بایستی خیلی مراقب باشید، زیرا امروزه رقابت میان آنها بسیار زیاد می‌باشد که یافتن محصولات با کیفیت را نیز دشوار نموده است.

هدف تمامی شرکت‌های تولید کننده مکمل‌های غذایی، دستیابی به پول می‌باشد و اکثر آنها متوسل به ترکیبات بنجل می شوند تا درآمد بیشتری کسب نمایند، درحالیکه محصولات خود را با دعاوی غیر واقع گرایانه تبلیغ می‌کنند تا افراد را به خریداری آنها اغوا نمایند.

به همین دلایل، بسیاری از مردم قربانی اینگونه محصولات می شوند، اما به واسطه این مقاله آمینو انرزی اپتیموم نوتریشن “Optimum Nutrition Essential AmiNO Energy” و بسیاری از مقالات دیگری که نوشته ام، قادر خواهید بود تا به برخی از محصولات با کیفیتی که همچنان در دسترس می‌باشد، نگاهی واقع گرایانه داشته باشید.

bottle-3

حقایق مربوط به محصول اسنشیال آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن 

این محصولی که هم اکنون راجع به آن صحبت خواهم نمود، گستره وسیعی از فواید را برای کاربران خودش (از طریق ترکیب چندین مولفه قدرتمند)، به ارمغان می آورد. با وجودیکه این محصول حاوی لیست بلندی از مولفه‌ها می‌باشد که امکان ارائه آنها در اینجا میسر نمی‌باشد (البته، همواره می توانید به برچسب محتویات محصول نگاهی بیاندازید)، اینجانب لیست محتویات اصلی محصول را ارائه می نمایم که در نام محصول، به آنها اشاره شده است و عبارتند از: اسیدهای آمینه، محتویات افزایش قوایی عضلانی ،  نیتریک اکسید N.O.، انرژی دهنده‌های طبیعی.

– اسیدهای آمینه:

پروتئین‌ها، به وسیله اسیدهای آمینه ساخته می شوند، و به همین دلیل، تغذیه بدن از این مواد مغذی، بسیار اهمیت دارد تا بتواند به عضله سازی و بازیابی قوای جسمانی کمک نماید. محصول اسنشیال آمینو انرژی Essential AmiNO Energy، شامل گستره وسیعی از این مواد مغذی می‌باشد که حاوی BCAA‌ها هستند (که عبارت از ۳ اسید آمینه ضروری هستند). با وجودیکه اکثر محصولات، از اینجا پا فراتر نگذاشته اند، این محصول نیز شامل بسیاری از اسیدهای آمینه دیگر (شامل کارنوزین بتا آلانین CarnoSyn beta-alanine جهت افزایش قوای پایداری وآرژنین arginine جهت کمک به پمپاژ بهتر)، می‌باشد. تمامی اسیدهای آمینه یافت شده در این محصول، از بالاترین کیفیت برخوردار می‌باشند و به فرم آزاد هستند، و میکرونیزه شده اند، و به راحتی جذب بدن می شوند. یک وعده غذایی آن (که شامل ۲ اسکوپ می‌باشد)، کلا ۵ گرم اسید آمینه تولید می­نماید.

 

– انرژی:

این محصول، علاوه بر اسیدهای آمینه، شامل مخلوطی از انرژی‌ها می‌باشد که ترکیبی از چندین مولفه می­باشد که هر یک از آنها به شما انرژی خواهد داد. این مخلوط انرژی، شامل مولفه‌های شناخته شده و قدرتمندی همچون قهوه سبز و چای سبز می‌باشد. زمانیکه خسته هستید، نمی توانید به خوبی به تمرینات بدنسازی بپردازید، لذا فرایند انرژی زایی برای داشتن جلسات تمرین پربار، سرمایه ای ارزشمند می‌باشد. شما که نمی خواهید در حین جلسات تمرین خود، دائما خمیازه بکشید؟

 

– بوسترهای نیتریک اکسید N.O.:amino-energy-bottles

بوسترهای NO (اکسید نیتریک)، در طول جلسات تمرین بدنسازی (از طریق ارائه پمپاژ بهتر و افزایش قوای جسمانی)، به شما کمک می‌نماید.

احتمالا در این وهله دریافته اید که محصول Optimum Nutrition Essential AmiNO Energy، دارای کاربردهای فراوانی می‌باشد، درنتیجه، اجازه دهید تا به مطالب بعدی بپردازیم.

 

 

نحوه استفاده از محصول آمینو انرزی اپتیموم Essential AmiNO Energy

از آنجا که این محصول را می توان در تمامی اوقات روز مورد استفاده قرار داد، دسته بندی آن به عنوان مکمل پیش از تمرین یا مکمل پس از تمرین، حقیقتا کار دشواری می‌باشد. به عنوان مثال، به منظور برخورداری از پمپاژ بهتر، انرژی بهتر، حفاظت عضلانی، و پایداری بیشتر، می توان آن را قبل از بدنسازی یا در حین بدنسازی، مصرف نمود. همچنین، این محصول را می توان پس از بدنسازی و حتی مابین وعده‌های غذایی (جهت افزایش انرژی و قوای جسمانی)، مصرف نمود.

اینجانب بالشخصه این محصول را قبل از تمرینات بدنسازی واقعی مصرف می نمایم (با وجودیکه اندازه یک وعده غذایی منظم، آنچنان تاثیرگذار نمی‌باشد)؛ برای اینکه احساس انرژی انفجاری داشته باشم، می‌بایستی از دو وعده غذایی (۴ اسکوپ)، استفاده نمایم که عموما مرتبط با اکثر مکمل‌های پیش از تمرین می‌باشد (با وجودیکه تاثیر آن، بعد از مصرف آن، قابل ملاحظه می‌باشد).

محصول آمینو انرژی اپتیموم، فقط به صورت پودر (ولی در سایز‌های مختلف)، عرضه می شود. کوچکترین آنها، حاوی ۱۰ وعده غذایی می‌باشد که می تواند حاوی تا ۳۰ و حتی ۶۵ وعده نیز عرضه گردد. قابلیت ترکیب آن بسیار عالی می‌باشد زیرا این پودر، تقریبا به طور آنی بدون نیاز به هم زدن، حل می شود و طعم آن نیز مطلوب می‌باشد. اینجانب، فقط دو طعم Fruit Fusion و Orange Cooler آن را امتحان نموده ام، به همین دلیل نمی توانم هیچ اظهار نظری راجع به طعم‌های دیگر بکنم، اما این دو طعم بسیار دلپسند می‌باشد. همچنین ذکر این نکته مهم است که این محصول، فاقد قند می‌باشد و در هر وعده آن، فقط ۱۰ کالری وجود دارد که برای کسانی که دارای رژیم هستند، بسیار مناسب می‌باشد.

حتما ببینید

آمینو ایکس - amino x

حقایقی در مورد آمینو ایکس بی اس ان

به هنگام خرید مکمل‌های غذایی، توجه به این نکته مهم است که قبل از اقدام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.