آخرین خبرها
خانه / اخبار مکمل ها / انیمال پک پادشاه مولتی ویتامین ها

انیمال پک پادشاه مولتی ویتامین ها

 انیمال پک بهترین مولتی ویتامین دنیا

 

 

 

 

 

 

 

 

انیمال پک یونیورسال نوتریشن مولتی ویتامین شماره‌ی اول جهان به مدت ۳۲ سال.

از سال ۱۹۸۴، تعداد روزافزونی از بدن‌سازان رقابتی مقدار بیشتری انیمال پک را در مقایسه با هر نوع مکمل بدن‌سازی دیگر در تاریخ، ‌مصرف کرده‌اند. چرا؟ پاسخ ساده است. مولتی ویتامین انیمال پک عمل می‌کند. بار اول، بار آخر، هر باری که استفاده شود، عمل خواهد کرد.

طبیعت با تمام نبوغ خود، بدن انسان را به‌عنوان برجسته‌ترین ماشین عملکردی ایجاد کرده است. واقعیت این است که از

ابتدای ظهور انسان، بدن‌های ما تغییر بسیار اندکی داشته‌اند. تا جایی که تأمین سوخت ماهیچه‌های ما مطرح است، ما همچنان به مواد مغذی نیاز داریم که از رژیم غذایی خود دریافت می‌کنیم. ولی زمانی که می‌خواهیم ماهیچه‌های خود را به‌سرعت رشد دهیم، نیازمند ترکیب درست و مقدار عظیمی از آمینواسیدهای ضروری، کربوهیدرات‌ها، ویتامین‌ها، مواد معدنی و اسیدهای چرب ضروری (EFA) هستیم. تنها Animal Pak دارای مواد موردنیاز شما است. شما به‌نوعی یک موجود اولیه هستید که با شدت حیوانی به تمرین می‌پردازد. شما به مقدار زیادی از مواد بالا نیاز دارید به‌علاوه‌ی آن اندک چیز اضافی که Animal Pak به شما می‌دهد. به همین دلیل است که ما Animal Pak را پر از مواد بهینه‌ساز عملکردی چون PAK، IGF کلستروم، نوکلوئتیدها، لیپوتراپیکس، ال-آرجینین، پروتوجن ای، الوترو و مشابه آن‌ها نموده‌ایم. در هر بسته، شما یک مجموعه‌ی بی‌شمار از بیش از ۵۵ ماده‌ی کلیدی را مصرف می‌کنید که در زمان درست به مقدار درست وارد بدن شما می‌شود آن‌هم هر بار که آن را مصرف می‌کنید.

هرکدام از یازده قرص موجود در هر بسته به‌گونه‌ای مهندسی و ساخته‌شده است که مواد لازم را برای شما تأمین نماید. با مصرف Animal Pak، شما مانع ایجاد شکاف‌های تغذیه‌ای خواهید شد. این موضوع چه اهمیتی دارد؟ هر چه با شدت بیشتری تمرین کنید، این شکاف‌ها در طول زمان با شدت و سرعت بیشتری به وجود می‌آیند. وقتی‌که این اتفاق می‌افتد شما درنهایت به وضعیت مسطح می‌رسید، یعنی دیگر رشد نمی‌کنید. شاید هم‌اکنون نیز با این مانع روبه‌رو شده باشید. چیزی که اوضاع را بدتر می‌کند این است که اگر مکمل‌ها دیگری مصرف کنید، همین

هرکدام از یازده قرص موجود در هر بسته به‌گونه‌ای مهندسی و ساخته‌شده است که مواد لازم را برای شما تأمین نماید. با مصرف مولتی ویتامین انیمال پک ، شما مانع ایجاد شکاف‌های تغذیه‌ای خواهید شد. این موضوع چه اهمیتی دارد؟

هر چه با شدت بیشتری تمرین کنید، این شکاف‌ها در طول زمان با شدت و سرعت بیشتری به وجود می‌آیند. وقتی‌که این اتفاق می‌افتد شما درنهایت به وضعیت مسطح می‌رسید، یعنی دیگر رشد نمی‌کنید. شاید هم‌اکنون نیز با این مانع روبه‌رو شده باشید. چیزی که اوضاع را بدتر می‌کند این است که اگر مکمل‌ها دیگری مصرف کنید، همین شکاف‌ها باعث می‌شود که آن مکمل‌های گران‌قیمت، بی‌فایده باشند. بسیاری از مکمل‌های امروزی، بر آنزیم‌ها و سایر مواد درون بدن شما برای فعال شدن تکیه‌دارند. شکاف تغذیه‌ای به این معنا است که این فعال‌کننده‌های ضروری ممکن است اصلاً کار نکنند بنابراین شما مقدار زیادی از پول خود را برای مکمل‌هایی خرج می‌کنید که کار نخواهند کرد.

انیمال پک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مولتی ویتامین انیمال پک را به‌عنوان اسکلت فلزی برنامه‌ی مکمل خود در نظر بگیرید، یعنی جبهه‌ی مقدم دفاعی بدن شما. اگر با وزنه کار می‌کنید، مطمئناً نیازمند تمرین کردن باانیمال پک یونیورسال نوتریشن هستید. به یاد داشته باشید، درحالی‌که اغلب مکمل‌ها ظهور کرده‌اند و از بین رفته‌اند، تعداد اندکی از آن‌ها در برابر آزمون‌های زمان، مقاومت کرده‌اند. هنگامی‌که تصمیم گرفتید از بهترین مکمل استفاده کنید، به سمت مورد اعتماد ترین نام موجود در تغذیه‌ی بدن‌ساز جدی بیایید:

سؤالات معمول در مورد مولتی ویتامین انیمال پک

۱- چرا نمی‌توانم تنها از یک مولتی‌ویتامین معمولی یک قرص در روز استفاده کنم؟

می‌توانید این کار را بکنید ولی آیا واقعاً می‌خواهید؟ قرص‌های مولتی‌ویتامین معمولی با مصرف یک قرص در روز معمولاً برای افراد بی‌تحرک تهیه می‌شوند. این قرص‌ها حاوی صد درصد RDA از بسیاری از ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند. گوش کنید، آیا شما صد درصد مقدار مرجع روزانه برای پروتئین را که ۵۰ گرم است، مصرف می‌کنید؟ نه، شما مقدار بیشتری مصرف می‌کنید چراکه شما یک ورزشکار جدی هستید. افرادی که به‌صورت جدی تمرین می‌کنند، نیازمند پروتئین هستند. همین مسئله

برای مولتی‌ویتامین نیز صادق است. تنها Animal Pak برای بدن‌سازان حرفه‌ای و ورزشکاران مقاومتی طراحی‌شده است. ورزشکاران با تمرینات سخت‌تر نیازمند ویتامین‌ها و مواد معدنی و همین‌طور سایر مغذی‌های بیشتری نسبت به افراد غیر ورزشکار هستند. بنابراین، اگر مولتی‌ویتامین مصرفی شما تنها یک یا دو و یا حتی سه قرص باشد، بهتر است به برنامه‌ی رژیمی خود توجه کنید.

۲- آیا Animal Pak حاوی تحریک‌کننده است؟

نه، Animal Pak شامل هیچ نوع افدرا، سینفرین، کافئین یا سایر تحریک‌کننده‌ها نمی‌باشد. این مکمل تنها حاوی تقویت‌کننده‌های انرژی است که عملکرد آن‌ها اثبات‌شده است.

نه. برای اغلب ورزشکاران، یک بسته در روز کافی است. ورزشکاران حرفه‌ای و سطح بالا (برای مثال، کسانی که برای یک مسابقه‌ی بدن‌سازی یا وزنه‌برداری آماده می‌شوند) باید روزانه دو بسته مصرف کنند.

۴- آیا Animal Pak یک مولتی‌ویتامین است؟

هم بله و هم خیر. یکی از اجزای این مکمل یک مولتی‌ویتامین کامل و جامع است. درواقع، تنها به‌عنوان یک مولتی‌ویتامین، هیچ محصولی قدرت رقابت با Animal Pak را ازلحاظ توانایی تشریح شده در بالا، ندارد. به همین دلیل است که Animal Pak، پرفروش‌ترین بسته‌ی تمرینی در جهان است. ولی Animal Pak تنها یک مولتی‌ویتامین نیست. این مکمل حاوی مجموعه‌ای از آمینواسیدهای ضروری و غیرضروری، آنزیم‌های هضم،

الکترولیت‌ها، آنتی‌اکسیدان‌ها، لیپوتراپیک ها و سایر مواد مغذی است که برای وزنه‌برداران مناسب هستند. Animal Pak یک بسته‌ی تمرینی کامل است.

۵- آیا من ویتامین کافی را از غذایی که میخ ورم دریافت نمی‌کنم؟

بله، همه‌ی ما همین آرزو را داریم. واقعیت این است که به دلیل فعالیت کشاورزی گسترده و کیفیت ضعیف خاک، بسیاری از سبزیجات به‌مانند گذشته حاوی مواد مغذی نیستند. به‌علاوه، فرض بر این است که شما یک مجموعه‌ی گسترده از غذاها را میل می‌کنید که شامل مقدار زیادی سبزیجات، میوه‌ها و سایر غذاهای کامل است. شما همچنین باید به یاد داشته باشید که حتی افراد حرفه ا نیز که کار اصلی آن‌ها مصرف غذای درست است، مولتی‌ویتامین مصرف می‌کنند. و فراموش نکنید که وقتی مسئله‌ی رژیم غذایی مطرح است، شما اصولاً همان غذای عادی هرروزه‌ی خود را مصرف می‌کنید. مصرف مرغ، برنج، بوقلمون و ماهی از دید تغذیه‌ای یک رژیم عالی نیست. این رژیم می‌تواند به‌سرعت منجر به کمبود تغذیه‌ای و شکاف غذایی شود. بنابراین چه غذای زیادی می‌خورید و چه غذای کمی، یک مولتی‌ویتامین مثل Animal Pak برای موفق شدن شما بسیار ضروری است

۶- آیا می‌توانم به‌دلخواه خود از این بسته استفاده کنم؟

نه. به این دلیل که این بسته حاوی یک بخش مولتی‌ویتامین مهم است، شما باید آن را هرروز مصرف کنید.

pak-header

۷- Animal Pak خیلی هم ارزان نیست، آیا ارزش خریدن دارد؟

اگر شما به دنبال ارزان‌ترین‌ها هستید، پس Animal Pak برای شما مناسب نیست. اگر در مورد تمرینات خود جدی نیستید، پس Animal Pak برای شما مناسب نیست. اگر دوست دارید در ارزان‌فروشی‌ها خرید کنید، آنگاه هر مولتی‌ویتامینی که دوست دارید بخرید. ولی اگر به دنبال کیفیت هستید، آنگاه Animal Pak تنها انتخاب شما است. اغلب افراد فکر می‌کنند که می‌توانند مکمل را نادیده بگیرند. آن‌ها در اشتباه هستند. یک مکمل مهم‌ترین چیزی است که شما می‌توانید بخرید. بنابراین، منطقی است که به دنبال کیفیت و یک عملکرد اثبات‌شده باشید. به همین دلیل است که بسیاری از افراد حرفه‌ای IFBB و شرکت‌کنندگان در المپیا از Animal Pak بیش از هر مولتی‌ویتامین دیگری استفاده می‌کنند. به همین دلیل است که این مکمل توسط ورزشکاران سراسر دنیا به‌عنوان بهترین مکمل شناخته‌شده است. به همین دلیل است که Animal Pak سال‌ها است که وجود دارد. به زبان ساده، مکملی است که عمل می‌کند. چه چیز دیگری را می‌خواهید بدانید؟ آها، Animal Pak تضمین‌شده است و در صورت عدم رضایت پول خود را پس می‌گیرید.

۸- آیا می‌توانم Animal Pak را با سایر محصولات Animal مصرف کنم؟

بله، این کاری است که اغلب وزنه‌برداران انجام می‌دهند. Animal Pak شامل مواد مغذی اساسی است که بدن شما نیاز دارد. اگر بدن شما در بهترین وضعیت نباشد، اگر تمامی ویتامین‌ها و مواد معدنی موردنیاز را دریافت نکند، مکمل‌هایی که مصرف می‌کنید ممکن است به‌خوبی کار نکنند. این موضوع را در نظر بگیرید.

۹- چرا این‌همه قرص در Animal Pak وجود دارد؟

گوش کنید، شما نمی‌توانید همه‌چیز را درون یک قرص قرار دهید مثل کاری که در مولتی‌ویتامین‌های عادی انجام می‌شود. هیچ راهی وجود ندارد که همه‌ی مواد درون Animal Pak را درون یک قرص جا دهیم. در این مورد فکر کنید. Animal Pak یک مولتی‌ویتامین است. همچنین یک مکمل آمینواسید نیز هست. یک مکمل EFA نیز هست. یک مکمل کمک به هضم نیز هست. یک مکمل بهبود عملکرد نیز هست. همه‌ی این موارد درون این بسته قرار داده‌شده‌اند.

 

حتما ببینید

ماسل فارم

مکمل زد ام آ – ماسل فارم

ورزشکاران حرفه ای و غیر حرفه ای می‌بایستی دوره خواب خود را بهینه سازند، زیرا خواب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.