آخرین خبرها
خانه / اخبار مکمل ها / آلفا تست بوستر ماسل تک

آلفا تست بوستر ماسل تک

آلفا تست ماسل تک قدرتمندترین فرمول افزایش تستسترونآلفا تست ماسل تک قدرتمندترین فرمول افزایش تستسترون

محصول آلفا تست ماسل تک MuscleTech Pro Series AlphaTest، یک محصول مهندسی شده به صورت علمی می‌باشد که قدرتمندترین مولفه‌های افزایش تستسترون را در بازار امروز ارائه می‌کند تا بدین طریق، تستسترون آزاد را تهییج نماید، نسبت تستسترون به کورتیزول حداکثری را حفظ نماید، و عملکرد تمرینات را نیز افزایش دهد.

 

افزایش تستسترون آزاد یا فعال، و کاهش استرادیول

محصول آلفا تست AlphaTest، دارای فرمولبندی بورون سیترات می‌باشد که دز دقیق بورون (بور) را تامین می‌نماید؛ در اوایل سال ۲۰۱۱، طی مطالعات تحقیقات علمی بر روی ۸ مرد داوطلب، نشان داده شده است که به طور قابل توجهی سبب افزایش سطوح تستسترون آزاد یا فعال و نیز کاهش سطوح استرادیول (بعد از فقط ۷ روز)، می شود.

 

 

 

آلفا تست بوستر ماسل تک

 

 

پودر بروکولی

پودر بروکولی (Brassica Oleracea)، تامین کننده دی ایندولیل متان (DIM) می‌باشد؛ عنصر حاوی نیتروژن که همچنان تمرکز تحقیقات جدید را به خود معطوف ساخته است. به عنوان یکی از مولکول‌های ارگانیک فراوان در سبزیجاتی از خانواده کلم می‌باشد که به خاطر فعل و انفعالات پیچیده آن در بدن (به همراه پروتئین‌های تارگت رو به پایین)، مورد تحقیقات دانشمندان قرار گرفته است.

 

آلفا تست بوستر ماسل تکعصاره فنوگریک

فنوگریک، یک گیاه دارویی آنابولیک می‌باشد که تاریخچه طویلی در کاربردهای سنتی دارد. بر خلاف برخی از رقبایی که از استانداردسازی پایینتری بهره می گیرند، فنوگریک مورد استفاده در محصول آلفا تست AlphaTest، به میزان ساپونین‌های ۵۰ درصدی، استانداردسازی شده است؛ که یک عنصر قوی و پیشرفته را به شما ارائه می‌نماید.

 

آلفا تست بوستر ماسل تکعنصر روی

سطوح کافی روی، به حفظ تولید تستسترون بهینه در حد سلامت طبیعی کمک می‌نماید. زینک گلوکوناتی که در محصول آلفا تست AlphaTest وجود دارد، قابلیت جذب بسیار بالایی دارد و شکل اولیه عنصر روی می‌باشد.

با محصول PCT، نیازی به مکمل‌های اضافی نمی‌باشد

این فرمول قوی، در بدن عمل می‌کند تا به طور طبیعی، سطوح تستسترون را افزایش دهد، درحالیکه در حد سلامت طبیعی باقی می ماند.

آلفا تست ماسل تک قدرتمندترین فرمول افزایش تستسترونکیفیتی که می توان به آن اطمینان نمود

محصول آلفا تست AlphaTest، محتویات درونی را به طور کامل در معرض قرار می دهد و چیزی در درون معجون‌های اختصاصی آن، پنهان نمی ماند

حتما ببینید

کریچر بهترین کراتین دنیا - www.maxstar.ir

کریچر بهترین کراتین دنیا

  تقریبا همه کسانی که به باشگاه ورزشی رفته اند، در مورد پودر کراتین شنیده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.